https://gazetakrakowska.pl
reklama
18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Całe rondo Ofiar Katynia otwarte [ZDJĘCIA]

Uwaga kierowcy!. We wtorek wieczorem oddane do użytku zostały oba tunele pod Rondem Ofiar Katynia. Zdecydowanie usprawni to ruch w tej części miasta. Tunele na odcinku pomiędzy ul. Jasnogórską a Armii Krajowej mają po 90 metrów długości. W każdą stronę kierowcy mają do dyspozycji po dwa pasy ruchu. Warto dodać, że ściany tunelu zdobią namalowane kopce Kościuszki, Piłsudskiego, Kraka i Wandy. Przypomnijmy, że 22 października otwarty został poziom zerowy ronda. Sześć dni później, można już było korzystać z nowej estakady.

Miss Polonia z dawnych lat. Zobacz galerię najpiękniejszych kandydatek!

Academy(c) Awards. Plebiscyt na najlepszy akademik Krakowa!

Mieszkania Kraków. Sprawdź nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

k
kierowca
o godz. 7.30 było idealnie. Zero korka.
W
Wo-eM
Bardzo ładnie.. nowocześnie, funkcjonalnie.. aż miło popatrzeć! Ale jak długo..? zaraz jakiś półgłówek-kibol pokaże na tych pięknych nowych ścianach swój "intelekt" i zasyfi (sorry) je wulgarnymi bazgrołami.. Pewnie już się szykują obie zgraje która pierwsza w tym miejscu drugiej przy... łoży! Smutne..
e
elwira
A tu sie okazuje, jak podało Radio Kraków ze juz dzisiaj rano były utrudnienia na "Rondzie Ofiar Katynia"
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska