Cracovia - Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo. Mecz Cracovia - Jagiellonia online również w internecie

Jacek Żukowski
Cracovia - Jagiellonia. W tym sezonie "Pasy" wygrały w Pucharze Polski 4:2, a przegrały w lidze w Białymstoku 2:3 Joanna Urbaniec
Cracovia - Jagiellonia Białystok na żywo w TV i online. Po 2,5- miesięcznej przerwie związanej z epidemią koronawirusa na boisko wracają piłkarze Cracovii, którzy w ramach 27. kolejki ekstraklasy zagrają z Jagiellonią Białystok w Krakowie. W niedzielę w Krakowie dojdzie do spotkania trzeciej drużyny w tabeli po 26. serii meczów z 8. w tabeli "Jagą". Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję TV i ONLINE z meczu Cracovia - Jagiellonia.

Cracovia - Jagiellonia TRANSMISJA na żywo w TV

W niedzielę piłkarze Cracovii i Jagiellonii Białystok wznowią rozgrywki po przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa. "Pasy" o godz. 15 podejmą na swoim stadionie „Jagę”.

Forma obu zespołów to wielka niewiadoma. Przed przerwanie rozgrywek Cracovia przegrała cztery mecze ekstraklasy z rzędu, przerywając dopiero fatalna serię w ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski, kiedy to pokonała GKS Tychy 2:1 po dogrywce. Z kolei Jagiellonia po słabym początku rundy zaznaczyła zwyżkę formy, zdobywając 7 punktów w trzech meczach (zremisowała z Lechem, pokonała Pogoń na wyjeździe i Śląsk u siebie).

W Cracovii nikt nie pauzuje za żółte kartki. Niejasna jest sytuacja z Januszem Golem, poprzednim kapitanem zespołu. Nie wiadomo czy zagra, bo został pozbawiony funkcji, za to, że nie dogadał się w sprawach obniżenia kontraktu o polowe na czas walki z pandemią. Trenuje z zespołem, ale nowym kapitanem został Rafael Lopes. W Jagiellonii wszyscy są gotowi do gry, nikt nie pauzuje za żółte kartki.

Cracovia - Jagiellonia Białystok transmisja tv

Transmisję z meczu Cracovia - Jagiellonia przeprowadzi stacja Canal Plus Sport w niedzielę o godz. 15. Relację live będzie można śledzić za posrednictwem strony internetowej gk.pl oraz dziennikpolski24.pl.

Byli związani z Cracovią i Jagiellonią Białystok. Co teraz r...

Cracovia. 60 najlepszych piłkarzy w historii. Ranking zawodn...