https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dziś na zakopiance zaczynają się remonty

(hak)
Kierowcy, którzy dziś będą chcieli dostać się do Zakopanego muszą uzbroić się w cierpliwość. Na głównym dojeździe do miasta rozpoczynają się remonty, które potrwają do listopada.

Czytaj także:

- Jako pierwszy z zaplanowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad idzie do remontu 1,5-kilometrowy odcinek zakopianki pomiędzy Białym Dunajcem a Poroninem - wyjaśnia Paweł Polaczek, kierownik nowotarskiego oddziału Generalnej Dyrekcji. - Będzie tam wymieniana nawierzchnia oraz przeprowadzony zostanie remont dwóch mostów.

Na czas tych prac został wytyczony objazd. Kierowcy w Poroninie muszą zjechać z zakopianki na drogą gminną prowadzącą przez wieś, koło kościoła. Wyjadą na zakopiankę na węźle poroniańskim.
Prace ruszą też na dwóch skrzyżowaniach zakopianki z ul. Klikuszowa i ul. Niwa w Nowym Targu. Tu nie przewiduje się większych utrudnień.

Serwis Wybory 2011: Najświeższe informacje wyborcze z Małopolski!

Weź udział w akcji Chcemy Taniego Paliwa! **Podpisz petycję do rządu**

Mieszkania Kraków. Zobacz nowy serwis

Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska