Podczas imprezy odbywały się występy najlepszych zawodników wushu w Polsce, szkółki kung fu, nauka samoobrony i taichi. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, takich jak: malowanie twarzy, wodne tatuaże, zabawy i konkursy z nagrodami. Do współpracy Krakowska Szkoła Wushu zaprosiła również przedstawicieli Instytutu Konfucjusza. Można było nauczyć się podstaw języka chińskiego i kaligrafii. Nauczyciele malowali również imiona dzieci po chińsku i rozdawali nagrody.
Równolegle odbywała się konferencja Polskiego Związku Wushu, podczas której zaproszeni goście opowiadali o historii wushu w Polsce i na świecie oraz perspektywach rozwoju i strategii na najbliższe lata. Bardzo ciekawy wykład na temat najważniejszych wydarzeń w Chinach związanych że sztukami walki przedstawił dyrektor Instytutu Konfucjusza, dr Bogdan Zemanek.
Organizacja udanej imprezy była możliwa dzięki wsparciu Wydziału Sportu Miasta Krakowa, Centrum Promocji i Kultury Kocmyrzów Luborzyca (w szczególności dyr. Agnieszce Brodowskiej), prezesa firmy Małopolanka Marka Thiera, Instytutu Konfucjusza, grupy muzyków Wataha Drums, Marka Smoka Rajssa, Tauron Areny Kraków oraz wszystkich wolontariuszy i artystów.
- Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Zobaczcie zdjęcia!
- Oszałamiająco piękne WAGs w polskim futbolu. Znów pojawią się na trybunach!
- Wisła sfinalizowała kolejne wzmocnienie z zagranicy
- Mecz za meczem na Euro 2020. Sprawdź, kiedy je oglądać
- Race pod Wawelem i na Błoniach. Tak fani Cracovii świętowali jubileusz klubu!
- Wakacje piłkarzy Cracovii i Wisły. Był ślub! ZDJĘCIA
