https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Frekwencja w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy: Wisła w poniedziałek przebiła Legię w niedzielę

psz
fot. oskar nowak / polska press
Za nami druga wiosenna kolejka Lotto Ekstraklasy. Weekend należał do bardzo ciepłych, jak na połowę lutego. Czy przełożyło się to na frekwencję na trybunach? Sprawdźcie frekwencje meczów 22. kolejki Lotto Ekstraklasy!

Frekwencja w 22. kolejce Ekstraklasy: mobilizacja kibiców Wisły

Dużym zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim dwa spotkania - niedzielny pojedynek Legii Warszawa z Cracovią przy Łazienkowskiej i poniedziałkowy mecz Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław. Mimo godz. 18, już po weekendzie, wygrało spotkanie rozegrane przy Reymonta. Kibice Białej Gwiazdy na powrót Jakuba Błaszczykowskiego zmobilizowali się w sposób niesamowity. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie wyglądała frekwencja, gdy mecz w Krakowie wypadnie w weekend.

Prawie 10 tys. osób pojawiło się na derbach Dolnego Śląska w Lubinie, czyli niemal dwa razy powyżej średniej. Niespodziewanie mało okazale wypadła Jagiellonia, która przecież bije się o najwyższe cele. Niecałe 5 tys. widzów obejrzało okazałe zwycięstwo Piasta Gliwice nad Lechem Poznań. Najniższa frekwencja tradycyjnie w Sosnowcu.

Frekwencja w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy:

  • Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (piątek) - 6 322
  • Piast Gliwice - Lech Poznań (piątek) - 4 608
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Płock (sobota) - 9 066
  • Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia (sobota) - 3 029
  • Korona Kielce - Lechia Gdańsk (sobota) - 7 529
  • Zagłębie Lubin - Miedź Legnica (niedziela) - 9 790
  • Legia Warszawa - Cracovia (niedziela) - 20 936
  • Wisła Kraków - Śląsk Wrocław (poniedziałek) - 21 289

Nowe wyceny Transfermarkt: Najbardziej wartościowe kluby Eks...

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

L
L
Na meczu Legii było 24 500 widzów
L
L
Na meczu Lęgi było 24 500 widzów
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska