Futbol amerykański. LFA1: Kraków Kings - Lowlanders Białystok [ZDJĘCIA KIBICÓW]

art
Kraków Kings - Lowlanders Białystok
Kraków Kings - Lowlanders Białystok Aneta Żurek
W meczu Ligi Futbolu Amerykańskiego (LFA1) Kraków Kings przegrali z Lowlanders Białystok 7:37 (0:0, 0:14, 7:16, 0:7). Zobacz, co działo się na boisku i trybunach.

Drużyna, która w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo ligi, w sobotnie popołudnie okazała się za mocna dla "Królów". Zespół Lowlanders na przerwę schodził z prowadzeniem 14:0. W III kwarcie gospodarze zyskali nadzieję, po akcji podaniowej i przyłożeniu Przemysława Pawłowskiego, ale faworyt z Białegostoku nie dał sobie zrobić krzywdy.

Kings po 5 meczach mają na koncie trzy porażki i ich szanse na awans do play-off są coraz mniejsze.