Garbarnia rozgromiła Wolanię

W meczu grupy małopolsko-świętokrzyskiej III ligi Garbarnia Kraków rozgromiła na własnym boisku Wolanię Wola Rzędzińska 4:0 (1:0).

Bramki strzelili: 1:0 Serafin 6, 2:0 Górecki 78, 3:0 Górecki 81, 4:0 Borovicanin 83.

Garbarnia: Drzewiecki - Piszczek, Kalemba, Grzesiak, Borovicanin – Liput (66 Stokłosa), Masiuda, Kostrubała, Serafin (74 Ferens) – Górecki, Kozik (60 Wcisło).

Wolania: Mikrut – Różak (82 Maik), Furmański, Nalepka, Szatko – Wilk (82 Minorczyk), Barycza, Mącior, Szkotak (72 Adamowski) – Lubera, Jaworski.

Sędziował: Seweryn Kozub (Brzesko). Widzów: 150. Żółte kartki: Górecki, Kozik, Serafin – Mącior.

„Brązowi” nie dali szans przedostatniej drużynie w tabeli. Szybko uzyskali prowadzenie, a potem ”bombardowali” bramkę Wolanii. Goście dopiero po przerwie zaczęli grać odważniej, bardziej zdecydowanie i wypracowali sobie sytuacje do wyrównania. W końcówce meczu, po błędach w obronie, stracili jednak trzy gole w ciągu 5 minut.

Materiał oryginalny: Garbarnia rozgromiła Wolanię - Dziennik Polski