Bartosz Litwin
Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO i STREAM Grzegorz Golec / Polska Pres
Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Podopieczni Kamila Kieresia wygrali tylko jedno z siedmiu ostatnich spotkań i stracili pozycję wicelidera Fortuna 1. Ligi. Wrócić na miejsce premiowane bezpośrednim awansem do ekstraklasy nie będzie im łatwo. Do Łęcznej przyjeżdża lider rozgrywek, Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Górnik - Bruk-Bet Termalica ONLINE

Zielono-czarni po serii trzech zwycięstw otwierających rundę wiosenną złapali zadyszkę. Od połowy marca wygrali tylko jedno spotkanie. Zaliczyli ponadto po trzy porażki i remisy. Mimo słabych wyników długo utrzymywali się na drugim miejscu w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce jednak przegrali 0:1 z legnicką Miedzią, a radomski Radomiak i ŁKS Łódź podzieliły się punktami. Tym samym wspomniane kluby zrównały się swoimi dorobkami punktowymi z łęcznianami, zrzucając ich na czwarte miejsce wstawce. Obecnie są na dobrej drodze, by jeszcze skuteczniej wyprzedzić Górnika. W najbliższej kolejce łodzianie i radomianie zmierzą się z zespołami z drugiej połowy tabeli. Górnik z kolei podejmie lidera, czyli Bruk-Bet Termalicę Nieciecza.

- To było kolejne spotkanie, w którym mieliśmy problem ze stworzeniem sobie jakichś sytuacji, z grą na połowie przeciwnika. To jest na pewno coś do poprawy i coś, czego w tym momencie nie potrafimy robić. Z drugiej strony pokazaliśmy w tym sezonie, że potrafimy to robić. Wierzę w to, że uda nam się to wypracować na treningach - mówił po przegranej z Miedzią pomocnik Górnika, Bartłomiej Kalinkowski.

Piłkarze z Niecieczy w minionej kolejce przełamali się po trzech meczach z rzędu bez wygranej. Bruk-Bet Termalica zwyciężyła z niepołomicką Puszczą aż 4:0. - Jestem zadowolony z tego, jaką pracę wykonał zespół. Sezon jest ciężki. Gramy co trzy dni. Musimy trochę rotować składem, by wybierać jak najlepiej. Teraz przygotowujemy się do meczu z Górnikiem Łęczna - mówi trener liderów 1. ligi, Mariusz Lewandowski.

Jesienne spotkanie obu drużyn padło łupem "Słoni". Górnik przegrał na wyjeździe 1:2. Łęcznianie ponieśli wówczas pierwszą porażkę w bieżącym sezonie, choć przez prawie godzinę grali z przewagą jednego zawodnika. Podopieczni Kamila Kieresią z pewnością liczą na to, że uda im się zrewanżować na własnym boisku. Tym bardziej że w 2021 roku wygrali w Łęcznej tylko raz. 1 kwietnia zielono-czarni pokonali Chrobrego Głogów 3:0.

Górnik - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA TV

Mecz Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza rozpocznie się w niedzielę, 2 maja o godz. 12:40. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv. Stream jest darmowy, ale nie zawiera komentarza.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.