I liga koszykarzy: AGH pokpił sprawę w końcówce

Pawel Panus
Pawel Panus
Maciej Maj (w białym stroju) zdobył najwięcej punktów dla AGH
Maciej Maj (w białym stroju) zdobył najwięcej punktów dla AGH Andrzej Wisniewski / Polskapresse
Koszykarze AGH Kraków przegrali w Poznaniu z Basketem 58:68, choć długo prowadzili. O wyniku zadecydowała czwarta kwarta, którą gospodarze wygrali 21:8!

Krakowscy koszykarze zaimponowali postawą w drugiej kwarcie, którą wygrali 25:13. Dzięki temu prowadzili jeszcze na kilka minut przed końcem.

Krakowianie zagrają w play-out o utrzymanie.

Punkty dla AGH zdobyli: Maj 15, Wróbel 13, Zych 10, Włodarczyk 6, Kalinowski 4, Borówka 4, Koperski 3, Krawczyk 3.

Materiał oryginalny: I liga koszykarzy: AGH pokpił sprawę w końcówce - Dziennik Polski