I liga siatkarzy. Zespół AGH Kraków wygrał rewanż z Krispolem Września i zajął 7. miejsce

Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Kubackiego już zakończyła sezon
Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Kubackiego już zakończyła sezon Artur Bogacki
Siatkarze AGH Kraków rozgrywki I ligi zakończyli na 7. miejscu. W drugim spotkaniu z Krispolem Września wygrali 3:0 i w dwumeczu mają lepszy bilans.

W sobotę akademicy spod Wawelu przegrali 2:3, choć prowadzili 2:0 w setach i 17:14 w trzeciej partii. Niedzielne spotkanie (ponownie we Wrześni) zakończyło się ich pełnym sukcesem.

Pierwszego seta bez większych problemów wzięli krakowianie. Od stanu 5:6 zdobyli 4 punkty z rzędu, a później kontrolowali przebieg wydarzeń. W drugim secie kluczowy moment był podobny - od 5:5 do 5:9. Gospodarze już nie byli w stanie poważniej zagrozić przyjezdnym, którzy stanęli przed dużą szansą na triumf w dwumeczu. Aby tak się stało, musieli wygrali 3:0 lub 3:1. Udało się. W trzeciej części było 5:3, ale po chwili 8:11. Goście nie dali się już dogonić.

Najwięcej punktów dla AGH (14) zdobył Kamil Maruszczyk, wybrany MVP meczu.

Krispol Września - AGH Kraków 0:3 (17:25, 18:25, 16:25)