Julia Włodarczyk wygrała w Młodzieżowym Pucharze Polski

Julia Włodarczyk (Narciarnia Nowy Sącz) jest w wysokiej formie
Julia Włodarczyk (Narciarnia Nowy Sącz) jest w wysokiej formie Tauron Bachleda Ski/Wiktor Bubniak
W zawodach Młodzieżowego Pucharu Polski – Tauron Bachleda Ski, który odbył się w Białce Tatrzańskiej, z bardzo dobrej strony pokazali się alpejczycy z regionu sądeckiego.

W Pucharze Kotelnicy rywalizowano w slalomie gigancie i slalomie. W juniorkach B wyróżniła się Julia Włodarczyk z Narciarni Nowy Sącz. W gigancie uplasowała się blisko podium, na 4. pozycji (do 3. lokaty straciła prawie 2 sekundy; zwyciężyła Karolina Pieprzak ze Szkoły Mistrzów Nowy Targ). Dzień później była już najlepsza, wyprzedzając o 0,06 s Anielę Sawicką (Dendysski). W czołówce znalazły się jeszcze dwie inne zawodniczki z naszego regionu – 5. miejsce zajęła Ewa Toruńska (Gondola Krynica; w gigancie była 7.), a 6. Katarzyna Wójcik (Narciarnia).

W juniorach B Narciarnia też miała w Białce swojego zawodnika na podium. W slalomie 3. lokatę wywalczył Wiktor Szczygieł, tracąc 1,9 s do zwycięskiego Michała Michalika (Siepraw-Ski). We wcześniejszym gigancie Szczygieł był 8., wygrał Norbert Wróbel (Siepraw-Ski).

W juniorkach C najlepiej z ekipy Narciarni spisała się Patrycja Florek, stając na najniższym stopniu podium w slalomie (o prawie 4 s szybsza była zwyciężczyni Katarzyna Hreśka z Firnu Zakopane). Wyprzedziła o 0,35 s klubową koleżankę Marię Soons. Po pierwszej konkurencji (wygrała Hreśka) sądeczanki nie miały się czym pochwalić, najwyżej, na 9. pozycji, była Florek.