Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 5-7 października

    Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 5-7 października

    Zdjęcie autora materiału
    Artur Bogacki

    Aktualizacja:

    Gazeta Krakowska

    ©Andrzej Banaś / Polska Press

    Terminarz zawodów sportowych w Małpolsce od piątku (5 października) do niedzieli (7 października) 2018 r.

    ©Andrzej Banaś / Polska Press

    HOKEJ
    Ekstraliga:

    Unia Oświęcim - Comarch Cracovia (pt. 18)
    Comarch Cracovia - Orlik Opole (n. 15)
    TatrySki Podhale Nowy Targ - Węglokoks Kraj Polonia Bytom (n. 18)

    I liga:
    Academy 1928 KTH Krynica - SMS PZHL Katowice (s. 19, n. 16)

    RUGBY
    Ekstraliga: Juvenia Kraków - Budowlani Łódź (s. 15)

    KOSZYKÓWKA
    Ekstraklasa kobiet:

    Wisła CanPack Kraków - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (s. 17)

    I liga kobiet:
    Good Lood AZS PK Kraków - Chrobry Basket Głuchołazy (n. 17)

    II liga mężczyzn:
    Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów (s. 19.30)

    II liga kobiet:
    Contimax MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Szkoła Gortata Kraków (s. 18)
    Żak Nowy Sącz - Pałac Młodzieży Tarnów (n. 12.30)

    SIATKÓWKA
    I liga kobiet:

    7R Solna Wieliczka - Bluesoft Mazovia Warszawa (s. 18)

    II liga kobiet:
    Pogoń Proszowice - Silesia Mysłowice (s. 15.30)
    Maraton Krzeszowice - LUK AZS UMCS Lublin (s. 17)

    Puchar Polski kobiet:
    7R Solna Wieliczka - Bluesoft Mazovia Warszawa (n. 14.30)

    PIŁKA RĘCZNA
    I liga mężczyzn:

    SPR PWSZ Tarnów - KPR Legionowo (s. 18)

    II liga kobiet:
    Cracovia 1906 - Tor Dobrzeń Wielki (s. 19, hala przy al. Focha)

    II liga mężczyzn:
    AGH Kraków - AZS UJ Społem Kielce (s. 18)

    KOLARSTWO
    Wyścig by Tomasz Marczyński (n. 11.11, Niepołomice, Puszcza Niepołomicka; start ostry za skrzyżowaniem ul. Grzybowej i Drogi Królewskiej)

    BOKS
    Gala KnockOut Boxing Night
    (s. 19, Nosalowy Dwór w Zakopanem)

    ------------------>>>>>>>>>>> PIŁKA NOŻNA
    1 »

    Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Aktualności sportowe

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Lechia Gdańsk Live 21 45 13 6 2 36-18
    2 Legia Warszawa Live 21 42 12 6 3 35-20
    3 Jagiellonia Białystok Live 21 36 10 6 5 37-29
    4 Piast Gliwice Live 22 34 9 7 6 32-25
    5 Pogoń Szczecin Live 22 34 10 4 8 32-27
    6 Korona Kielce Live 21 34 9 7 5 27-24
    7 Lech Poznań Live 22 33 10 3 9 33-29
    8 Cracovia Live 21 30 8 6 7 22-22
    9 Wisła Kraków Live 21 29 8 5 8 33-31
    10 Zagłębie Lubin Live 21 27 8 3 10 33-33
    11 Arka Gdynia Live 21 25 6 7 8 31-30
    12 Śląsk Wrocław Live 21 21 5 6 10 29-30
    13 Miedź Legnica Live 21 21 5 6 10 21-38
    14 Górnik Zabrze Live 22 20 4 8 10 26-40
    15 Wisła Płock Live 21 20 4 8 9 30-38
    16 Zagłębie Sosnowiec Live 21 12 2 6 13 24-47

    Wideo