Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 5-7 października

    Kalendarzyk imprez sportowych w Małopolsce 5-7 października

    Zdjęcie autora materiału
    Artur Bogacki

    Aktualizacja:

    Gazeta Krakowska

    ©Andrzej Banaś / Polska Press

    Terminarz zawodów sportowych w Małpolsce od piątku (5 października) do niedzieli (7 października) 2018 r.

    ©Andrzej Banaś / Polska Press

    HOKEJ
    Ekstraliga:

    Unia Oświęcim - Comarch Cracovia (pt. 18)
    Comarch Cracovia - Orlik Opole (n. 15)
    TatrySki Podhale Nowy Targ - Węglokoks Kraj Polonia Bytom (n. 18)

    I liga:
    Academy 1928 KTH Krynica - SMS PZHL Katowice (s. 19, n. 16)

    RUGBY
    Ekstraliga: Juvenia Kraków - Budowlani Łódź (s. 15)

    KOSZYKÓWKA
    Ekstraklasa kobiet:

    Wisła CanPack Kraków - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska (s. 17)

    I liga kobiet:
    Good Lood AZS PK Kraków - Chrobry Basket Głuchołazy (n. 17)

    II liga mężczyzn:
    Wisła Kraków - MUKS 1811 Unia Tarnów (s. 19.30)

    II liga kobiet:
    Contimax MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Szkoła Gortata Kraków (s. 18)
    Żak Nowy Sącz - Pałac Młodzieży Tarnów (n. 12.30)

    SIATKÓWKA
    I liga kobiet:

    7R Solna Wieliczka - Bluesoft Mazovia Warszawa (s. 18)

    II liga kobiet:
    Pogoń Proszowice - Silesia Mysłowice (s. 15.30)
    Maraton Krzeszowice - LUK AZS UMCS Lublin (s. 17)

    Puchar Polski kobiet:
    7R Solna Wieliczka - Bluesoft Mazovia Warszawa (n. 14.30)

    PIŁKA RĘCZNA
    I liga mężczyzn:

    SPR PWSZ Tarnów - KPR Legionowo (s. 18)

    II liga kobiet:
    Cracovia 1906 - Tor Dobrzeń Wielki (s. 19, hala przy al. Focha)

    II liga mężczyzn:
    AGH Kraków - AZS UJ Społem Kielce (s. 18)

    KOLARSTWO
    Wyścig by Tomasz Marczyński (n. 11.11, Niepołomice, Puszcza Niepołomicka; start ostry za skrzyżowaniem ul. Grzybowej i Drogi Królewskiej)

    BOKS
    Gala KnockOut Boxing Night
    (s. 19, Nosalowy Dwór w Zakopanem)

    ------------------>>>>>>>>>>> PIŁKA NOŻNA
    1 »

    Czytaj treści premium w Gazecie Krakowskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    1 Jagiellonia Białystok Live 12 23 7 2 3 19-14
    2 Lechia Gdańsk Live 12 22 6 4 2 21-14
    3 Legia Warszawa Live 12 22 6 4 2 19-15
    4 Wisła Kraków Live 12 21 6 3 3 23-13
    5 Piast Gliwice Live 12 21 6 3 3 18-16
    6 Lech Poznań Live 12 20 6 2 4 19-15
    7 Korona Kielce Live 12 19 5 4 3 16-14
    8 Arka Gdynia Live 12 17 4 5 3 14-12
    9 Zagłębie Lubin Live 12 17 5 2 5 20-20
    10 Pogoń Szczecin Live 12 13 3 4 5 14-15
    11 Śląsk Wrocław Live 12 12 3 3 6 17-17
    12 Miedź Legnica Live 12 12 3 3 6 16-23
    13 Wisła Płock Live 12 11 2 5 5 17-23
    14 Zagłębie Sosnowiec Live 12 10 2 4 6 18-25
    15 Cracovia Live 12 10 2 4 6 10-17
    16 Górnik Zabrze Live 12 9 1 6 5 11-19

    Wideo