9 z 18
KIERMASZ...
fot. materiały Fundacji

KIERMASZ

Walentynkowy kiermasz w Galerii Bronowice
12 lutego


W najbliższą sobotę, 12 lutego w godzinach 9:00 - 21:00, w Sferze Super Bohatera w Galerii Bronowice pojawi się stoisko Walentynkowego Kiermaszu Charytatywnego, organizowane przez wolontariuszy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Znajdą się tu piękne drobiazgi, m.in. kartki walentynkowe, ceramiczne zawieszki, magnesy czy mydełka w kształcie serc, przygotowane przez podopiecznych, wolontariuszy i przyjaciół fundacji. Otrzymają je goście odwiedzający w tym dniu stoisko Biura Młodych, w podziękowaniu za przekazaną darowiznę.

10 z 18
TEATR...
fot. Teatr Nowy Proxima

TEATR
Walentynki z Korą w Teatrze Nowym Proxima

12 i 13 lutego w Teatrze Nowym Proxima głośny spektakl Katarzyny Chlebny "Kora. Boska"

Kora po śmierci staje u wrót nieba, gdzie czekają na nią Trzy Maryjki. Bardzo strojne. Jak malowane: Matka Boska Częstochowska, Matka Boska Fatimska i Matka Boska z Guadalupe. Postawiona przed groteskowym Sądem Ostatecznym Kora wraca w piosenkach i wyznaniach do ziemskich wspomnień. Nareszcie ma okazję do opowiedzenia swojego życia tym, które mogły uczynić je lepszym… Spektakl jest opowieścią o kobiecie, artystce, córce i matce, o Polsce, religii, systemie i chorobie; to baśniowa historia o miłości, tęsknocie, niemocy i żalu.

11 z 18
MUZEUM...
fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

MUZEUM
Czuły weekend w Muzeum Zabawek
ul. Kopernika 15a


Zbliżają się walentynki, więc najbliższy weekend będzie bardzo czuły w Muzeum Zabawek na Wesołej. Wydarzeniem specjalnym będzie atelier fotograficzne Wojciecha Sosenki, w którym będzie można wykonać stylizowaną na starą fotografię z historycznymi zabawkami. Będą też warsztaty kreatywne.

Warsztaty
Sobota: 11:00–18:00
Niedziela: 11:00–17:00

12 z 18
KONCERT...
fot. Andrzej Banas / Polskapresse

KONCERT

Piwnica Pod Baranami
13 lutego, godz. 18.00
Koncert Piosenek Międzywojennych


"Ta ostatnia niedziela", "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Już nigdy", "Miłość Ci wszystko wybaczy" w niedzielę można będzie usłyszeć w Piwnicy Pod Baranami.

Koncert piosenek międzywojennych w wykonaniu artystów Piwnicy Pod Baranami to barwne muzyczne widowisko z udziałem m.in. Oli Maurer, Ewy Wnukowej, Doroty Ślęzak, Rafała Jędrzejczyka, Maćka Półtoraka i Kamili Klimczak.

Pozostało jeszcze 5 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Plamy na słońcu, wyrzutnia i odlotowy plac zabaw w Ogrodzie Doświadczeń

Plamy na słońcu, wyrzutnia i odlotowy plac zabaw w Ogrodzie Doświadczeń

Święto Bacowskie w Ludźmierzu. Teraz bacowie mogą już wypasać owce i pucyć oscypki

Święto Bacowskie w Ludźmierzu. Teraz bacowie mogą już wypasać owce i pucyć oscypki

Takiego święta nie ma nikt inny. W Binarowej znów święcili traktory!

Takiego święta nie ma nikt inny. W Binarowej znów święcili traktory!

Zobacz również

Co za mecz Hutnika! Decydujący gol padł w doliczonym czasie

Co za mecz Hutnika! Decydujący gol padł w doliczonym czasie

Takiego święta nie ma nikt inny. W Binarowej znów święcili traktory!

Takiego święta nie ma nikt inny. W Binarowej znów święcili traktory!