https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Kolejna stacja Wavelo. Tym razem przed Galerią Krakowską

Arkadiusz Maciejowski
Rowery Wavelo
Rowery Wavelo Andrzej Banas / Polska Press
Rowery miejskie Wavelo cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców Krakowa oraz turystów. Otwarta została już kolejna stacja, na której można wypożyczyć jednoślad. Tym razem przed Galerią Krakowską.

Rowery Wavelo obecne są w Krakowie już ponad 2,5 roku. W sumie w Krakowie istnieje blisko 170 stacji, nie tylko w centrum miasta, ale też w dzielnicach położonych na obrzeżach, np. na Bronowicach Małych, Prądniku Białym czy na Osiedlu Złotego Wieku. Mieszkańcy miasta i turyści przemierzają na rowerach Wavelo niemal 300 000 km miesięcznie.

- Jesteśmy otwarci na potrzeby mieszkańców Krakowa w zakresie dostępu do rowerów miejskich Wavelo. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i w miarę możliwości je realizujemy. Tak też było ze stworzeniem kolejnego, drugiego już punktu Wavelo przy ul. Pawiej. Wspólnie z Galerią Krakowską zdecydowaliśmy, że przy jej głównym wejściu powstanie nowy punkt Wavelo. Już w kilka dni po uruchomieniu zanotowaliśmy tam niemal 200 wypożyczeń, co tylko pokazuje, że nasza decyzja była słuszna - mówi Albert Wójtowicz, Dyrektor Operacyjny Projektu „Wavelo”.

- Już dawno zauważyliśmy, że wielu naszych klientów wybiera rower jako środek dojazdu do nas. Teraz, gdy rowery miejskie zawitały wprost przed nasze wejście główne, dotarcie do naszej Galerii jednośladem będzie jeszcze prostsze – mówi Jarosław Szymczak, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

WIDEO: "Powszechny obowiązek zgłaszania takich przypadków". Watykan ogłasza nowe wytyczne do walki z pedofilią w kościele

Źródło: Associated Press/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-15T14:14:11 02:00, Gość:

Pozwolę sobie skomentować nagłaśnianie tematu.

Kieruje się koncentrację uwagi, odwracając uwagę od zachowań

niewłaściwych, mówiąc delikatnie, osób nieletnich, takich np.

wyrostków, chłystków.

Znam kręgi duchowieństwa i widzę albo wiem, że byli czy są źle traktowani albo okradani czy bezzasadnie często " obgadywani".

Nie nazwę tego nawet plotkowaniem, ponieważ są to osoby płytkie

umysłowo i moralnie.

Nie muszę być dewotką.

G
Gość
Pozwolę sobie skomentować nagłaśnianie tematu.

Kieruje się koncentrację uwagi, odwracając uwagę od zachowań

niewłaściwych, mówiąc delikatnie, osób nieletnich, takich np.

wyrostków, chłystków.

Znam kręgi duchowieństwa i widzę albo wiem, że byli czy są źle traktowani albo okradani czy bezzasadnie często " obgadywani".

Nie nazwę tego nawet plotkowaniem, ponieważ są to osoby płytkie

umysłowo i moralnie.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska