https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków. Koncert charytatywny dla Magdaleny Piekorz [ZDJĘCIA]

Redakcja
W Filharmonii Krakowskiej odbył się koncert charytatywny dla Magdaleny Piekorz. Koncert zorganizowała Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” wspólnie z Filharmonią Krakowską.

Wydarzenie zostało połączone z aukcją piór, zegarków, a także innych magicznych przedmiotów przekazanych przez znane osoby, w tym aktorów, którzy występowali w głośnych produkcjach Magdaleny Piekorz, m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Andrzeja Seweryna, Mariana Dziędziela. „Pod młotek” poszedł też dar papieża Franciszka.

Magdalena Piekorz to znana reżyserka filmowa, teatralna i dokumentalistka. Jej „Pręgi” zostały nagrodzone Złotymi Lwami oraz Nagrodą Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Były również polskim kandydatem do Oscara. W 2007 r. ukłuł ją kleszcz. W tamtym czasie panowała opinia, że jeśli na skórze nie ma rumienia, to ukąszenie można zbagatelizować. Lekarz nie zalecił jej nawet przeprowadzenia podstawowych badań. Niezdiagnozowana borelioza zaatakowała układ nerwowy. Reżyserka nie może pracować, w niektóre dni choroba nie pozwala jej nawet rozmawiać przez telefon. Samodzielnie nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia.

ZOBACZ KONIECZNIE:

WIDEO: Poważny program - odc. 6: Mieszkańcy walczą o zapomniany park

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

n
nie wyprzedawać Polski
Nasz publiczny majatek wyprzedawany, a potem żebranina dla ludzi chorych, którzy powinni dostać opiekę lekarska z NFZ.
o
olek
Ta Pani niewątpliwie zasługuje na wsparcie ale czy inni nie z tej fundacji ,którzy z głupoty ,pychy ,narcyzmu chęci popisania się przed dziewczynami ,kompletnie niedojrzali faceci, popisujący się tańcami skaczący na główkę ,są warci pomocy?
o
olek
Ta Pani niewątpliwie zasługuje na wsparcie ale czy inni nie z tej fundacji ,którzy z głupoty ,pychy ,narcyzmu chęci popisania się przed dziewczynami ,kompletnie niedojrzali faceci, popisujący się tańcami skaczący na główkę ,są warci pomocy?
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska