Wielkie otwarcie Baltic Pipe

Poszukiwani są wykonawcy, którzy podejmą się prac rozbiórkowych, izolacyjnych, czy budowlanych. Zakres realizacji zadania jest szeroki i obejmuje m.in.: wymianę stolarki, elewacji, dachu, kucie ścian, flizów, malowanie, nowe instalacje elektryczne i sanitarne. Zmienić ma się także wyposażenie: kabiny, pisuary, poręcze, dozowniki, które będą teraz bezdotykowe i dostosowane do obowiązujących standardów.
Jednostce KEGW zależy przede wszystkim na poprawie swobody korzystania z toalet zwłaszcza przez osoby z niepełnosprawnościami. W miejscach, gdzie nie ma platform schodowych, zostaną one zamontowane. Aby dobrze przygotować się do modernizacji toalet, w każdej z nich przeprowadzono szczegółowe analizy, które zakończyły się stworzeniem dokumentacji projektowej.
Największym wyzwaniem dla przyszłego wykonawcy będzie toaleta w parku Krakowskim, która praktycznie powstanie od podstaw. W przypadku pozostałych obiektów, czyli przy ul. Prądnickiej, al. Róż i al. Solidarności mówimy o modernizacji.
Przetarg został podzielony na cztery części, tak by ułatwić wyłonienie wykonawcy. Oferty można składać na wszystkie części zadania, ale można też na jedną, dwie albo trzy w zależności od mocy przerobowych firm budowlanych.
Zgodnie z umową prace powinny potrwać 196 dni od momentu podpisania umowy z wykonawcą.
Oferty można składać do 10 października do godziny 10.00 za pośrednictwem platformy e-Zamowienia.gov.pl. Więcej informacji na stronie internetowej kegw.krakow.pl.
- To była najbrzydsza ulica Krakowa. Pamiętacie jeszcze jak wyglądała?
- Malowniczy zakątek pod Krakowem: zamek, jezioro z zaporą i piękne drewniane chaty
- Chcesz zaoszczędzić? Wyjmij te urządzenia z gniazdka
- Horoskop jesienno-zimowy dla wszystkich znaków zodiaku
- Emerytury w październiku 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach
- Najpopularniejsze imiona w tym roku w Krakowie. TOP 10 dla chłopców i dla dziewczynek