https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kraków pełen parków. Krakowskie osiedla z nazwą "park"

Redakcja
Grzegórzki Parkul. Francesco Nullo
Grzegórzki Parkul. Francesco Nullo Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
W Krakowie parków nie brakuje... Jednak wcale nie chodzi tutaj o tereny zielone, gdzie można pospacerować i się zrelaksować, ale o osiedla, w których nazwach widnieje słowo "park". Z pewnością ten zabieg marketingowy zastosowano po to, aby osoby szukające własnego "M" zainteresowały się ofertą sprzedaży nieruchomości na takim osiedlu. Czy to tylko szumna nazwa, czy rzeczywiście te osiedla mają cokolwiek wspólnego z parkiem? Przekonajcie się sami.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dom i nieruchomości

Komentarze 12

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

S
Słoik
Grzegórzki Park przy ul.Nullo to jak najbardziej trafiona nazwa. Bardzo dużo terenów zielonych z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Mógł się autor artykułu bardziej postarać. Mam jednak wrażenie że to forma ukrytej reklamy:)
G
Gość
Kraków musi być multikulturowy, potrzebujemy rozwoju i pomocy państwa przy zakupie mieszkań dla osób nieheteronormatywnych, oraz o innym kolorze skóry.
K
Krakuska
Nazywa się park, bo stawiają osiedla na pięknych,zielonych terenach. Niestety wszystko powycinają i tylko nazwa zostaje.Tragedia w Krakowie. Tylko przyjezdni chwalą, krakusy są,załamani tym, co się dzieje. Ja też.
M
M
A gdzie Tyniec park I Tyniecka park? :-)
A
ASDF
Jak to ktoś ładnie napisał. Chów klatkowy polaka pospolitego.
j
janek
tak, bo to beton park jest
L
Los Developeros
To zabieg prosty, tani, a pracujące w korpo potomstwo chłopów pańszczyźnianych z Polski wschodniej bardzo lubi kiedy dodajemy w nazwie takiego obozu koncentracyjnego słowo "park". A na widok słowa "garden" dostają takiego orgazmu, że ASAP zapierdalają do banku po kredyt :)
r
rusz 4 litery
Na tle innych aglomeracji w kraju i za granicą, zieleń w Krakowie prezentuje się imponująco.
s
szóste dziecko
7 września, 12:10, Maria:

To już koniec Krakowa ,gdzie każda dzielnica miała swój park.Kraków był pięknym miastem,który cieszył mieszkańców.To tamten Kraków był chlubą i miejscem gdzie się wypoczywała po pracy.Mama brała 5 dzieci i po pracy bawiliśmy się w Parku

„a tam chodziliśmy na kremówki.” Co za bzdety.

J
Josep
Posadzą tzry drzewa na krzyż i jakieś krzewy i wielki park. Propaganda jak za czasów komuny !!!
M
Maria
To już koniec Krakowa ,gdzie każda dzielnica miała swój park.Kraków był pięknym miastem,który cieszył mieszkańców.To tamten Kraków był chlubą i miejscem gdzie się wypoczywała po pracy.Mama brała 5 dzieci i po pracy bawiliśmy się w Parku
O
O
Można coś brzydkiego opakować w ładny papierek i to coś będzie udawało cukierek.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska