Wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, którzy aktywnie działają na rzecz wsparcia osób z niepełnosprawnością, na ostatnią niedzielę sierpnia przygotowali Wakacyjny Kiermasz Charytatywny w Galerii Bronowice.
Podczas kiermaszu można było nabyć tworzone przez podopiecznych przedmioty, w których znajdowały się m.in: ozdoby z gliny, glicerynowe mydełka, oraz podarunki nawiązujące do zakończenia wakacji.
Zebrane podczas kiermaszu środki zostaną przeznaczone na bezpośrednią oraz pośrednią pomoc podopiecznym fundacji. Głównym celem będzie skupienie się na potrzebach ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego „Dolina Słońca” w Radwanowicach oraz budowa i wyposażenie ośrodka wytchnieniowego w Lubiatowie.
Podstawowym celem Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" jest wsparcie osób dorosłych z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Wsparcie polega przede wszystkim na rehabilitacji, edukacji oraz organizacji przestrzeni opieki. Sama fundacja realizuje wiele projektów dotyczących zmian świadomości społecznej oraz prowadzi dwa ośrodki pomocowe.
Czy Polsce grozi blackout? Zapytaliśmy ekspertów

- To oni tworzyli niezwykły koloryt krakowskich ulic i placów. Pamiętacie ich?
- TAK Kraków wyglądał jeszcze 15 lat temu. To rok 2007. Aż trudno uwierzyć!
- Horoskop na wrzesień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku
- Niezwykła wieś z Małopolski znów jest gwiazdą internetu
- Zalane wioski pod Krakowem, drogami płynęły rzeki