Ludzie związani z krakowskim środowiskiem LGTB przekazali prezydentowi Krakowa prezent w postaci wielkiej kartki świątecznej oraz tęczową flagę i odręcznie napisane kartki świąteczne.
"Wszystkiego najlepszego od Marka i Krzyśka", "życzymy spokojnych i rodzinnych świąt oraz aby 2018 był jeszcze lepszy, Bożena z partnerką", "Wesołych i tęczowych świąt! Mam nadzieję, że w 2018 roku weźmie Pan udział w Marszu Równości" - między innymi takie życzenia pojawiły się na świątecznych kartkach dla prezydenta.
- Mamy nadzieję, że nasze prezenty spodobają się prezydentowi Jackowi Majchrowskiemu. Bardzo też liczymy na to, że w przyszłym roku przyjmie nasze zaproszenie na Marsz Równości i po Jacku Jaśkowiaku z Poznania i Pawle Adamowiczu z Gdańska - będzie trzecim prezydentem miasta w Polsce, który weźmie udział w święcie równości i różnorodności, jakim jest Marsz Równości - mówi Artur Maciejewski z Queerowego Maja. Krakowski Marsz Równości już 19 maja 2018 roku.
WIDEO: Poważny program - odc. 6: Strategia Rozwoju Krakowa
Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto
Follow https://twitter.com/gaz_krakowska