https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Krakowskie DZIELNICE GROZY. Tu w 2020 roku było najbardziej niebezpiecznie! Upadł wieloletni mit 31.01.21

redakcja Kraków
Kliknij w zobacz galerię i sprawdź, jakie dzielnice były w Krakowie najbardziej niebezpieczne w 2020 roku.
Kliknij w zobacz galerię i sprawdź, jakie dzielnice były w Krakowie najbardziej niebezpieczne w 2020 roku. Konrad KozłOwski/Polskapress
W których krakowskich dzielnicach popełnia się najwięcej przestępstw? Policja ujawniła dane ze swoich komisariatów. Po ich analizie upadł mit o tym, że to Nowa Huta i Prokocim są najbardziej niebezpiecznymi dzielnicami w naszym mieście. Zobaczcie, gdzie w 2020 roku popełniono najwięcej przestępstw!

Naiwiększym problemem Krakowa zdają się być kradzieże i przestępstwa związane z narkotykami. I choć - z powodu pandemii - liczba przestępstw w 2020 roku zmniejszyła się w stosunku do 2019 roku, to te, do których doszło nadal przerażają.

Co ciekawe, największy spadek przestępczości w mieście widoczny był w pierwszym tygodniu lockdownu. Krakowscy policjanci od 16 do 22 marca odnotowali łącznie 81 przypadków popełnienia przestępstw na terenie miasta. W tym samym okresie w ubiegłym roku liczba ta wynosiła 324.

Jak zmieniła się przestępczość w Krakowie w czasie pandemii? Sprawdź statystyki.

Kraków. Przestępczość w czasie pandemii. Mniej kradzieży, al...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jml13060

A ja i tak już nie polubię policji. Pokazali na co ich stać w związku ze StrajkiemKobiet. Czy na dzielnicowej mapie są też takie przestępstwa jak wywieszenie w oknie tęczowej flagi, albo kartki z błyskawicą, albo złapane na demonstracjach i spisane aktywistki, ...? A tak w ogóle ***** *** i policję też.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska