https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Krynica-Zdrój. Zaginęły nastolatki. Rodzina prosi o pomoc

Zaginione nastolatki (od lewej) Maria Ziawiona i Karolina Sromek
Zaginione nastolatki (od lewej) Maria Ziawiona i Karolina Sromek Arch. KMP Nowy Sącz
Nastolatki z Krynicy-Zdroju wyszły ze swoich domów w poniedziałek 28 września około godz. 18. Do tej pory nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Policja i rodzina zaginionych prosi o pomoc w ich odnalezieniu.

Dziewczynki - 13-letnia Karolina Sromek i 15-letnia Maria Ziawiona najprawdopodobniej przebywają razem. Ich zaginięcie w Komisariacie Policji w Krynicy-Zdroju zgłosili rodzice.
Nastolatki wyszły ze swoich domów w poniedziałek około godz. 18. Żadna nie skontaktowała się z bliskimi.
- Trwają poszukiwania dziewczynek. Każda informacja jest dla nas cenna i może przyczynić się do ich odnalezienia - zaznacza Anna Walczewska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Wszelkie informacje dotyczące zaginionych prosimy przekazywać na numer alarmowy 997 lub (18) 471-53-27.

Rysopis zaginionych:

Karolina Sromek ma około 160 cm wzrostu. Jest szczupła, ma długie blond lekko kręcone włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w leginsy koloru czarnego, kurtkę pikowana koloru czarnego, sweter koloru niebieskiego z kokardą w białe ciapki, a na nogach miała trampki.

Maria Ziawiona ma około 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie brązowe włosy. W dniu zaginięcia była ubrana w leginsy koloru szarego z czarnym napisem na długości całej lewej nogawki, kurtkę koloru czarnego z czerwonym wykończeniem w wzdłuż zamków, a na nogach markowe Adidasy koloru niebieskiego.

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
mememme
Haha :') wrócą spokojnie... Najwyżej mogę zadzwonić do Karoliny i zapytać co u
niej (y)
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska