https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Łapczyca. Pożar domu w Łapczycy, z ogniem walczyło 14 strażaków, 20 tysięcy złotych strat [ZDJĘCIA]

Paweł Michalczyk
Pożar domu w Łapczycy wybuchł w nocy z 9 na 10 maja 2021 roku. Była godzina 0.33
Pożar domu w Łapczycy wybuchł w nocy z 9 na 10 maja 2021 roku. Była godzina 0.33 Bochnia112.pl
To nie była spokojna noc dla jednej z rodzin w Łapczycy. W nocy z 9 na 10 maja 2021 w jej domu wybuchł pożar. Źródło ognia było w kotłowni, a cały parter był mocno zadymiony. Na szczęście, domownicy zdołali w porę wyjść na zewnątrz i czekać na ratunek.

FLESZ - 50 proc.odporność na COVID-19 już blisko

Pożar domu w Łapczycy wybuchł w nocy z 9 na 10 maja 2021 roku. Była godzina 0.33.

Na szczęście, domownicy w porę zauważyli ogień i zdołali wyjść z domu przed przybyciem pierwszego zastępu straży pożarnej. Na miejsce zadysponowano pięć zastępów z JRG Bochnia, OSP Łapczyca o OSP KSRG Siedlec. W sumie z ogniem walczyło kilkunastu druhów.

Pożar wybuchł w kotłowni. Na parterze budynku było ogromne zadymienie. Na szczęście udało się go szybko ugasić. Wystarczył jeden prąd wody. Później strażacy przeprowadzili wietrzenie domu oraz jego sprawdzenie kamerą termowizyjną.

Akcję zakończono o godzinie 2.39. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych. Według strażaków przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Masz informacje? Nasza Redakcja czeka na #SYGNAŁ

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska