Lider A klasy uległ na boisku Ludowego Klubu Sportowego Zagórzany

Marek Podraza
W dziewiątej kolejce spotkań zgodnie z naszymi przewidywaniami najciekawszym meczem był pojedynek lidera tabeli z bardzo dobrze grającymi piłkarzami LKS Zagórzany. Podejmowali oni u siebie dotychczas niepokonanych podopiecznych Daniela Dawca, którzy wygrywali wszystkie mecze zarówno u siebie, jak i na wyjazdach.

Piłkarze z Zagórzan postawili wszystko na jedną kartę i godnie bronili swego terenu. Strzelili liderowi dwie bramki i odprawili ich z pierwszą porażką w tym sezonie. Była to nie tylko niespodzianka, ale i zapowiedź zaciętej walki na szczycie tabeli, gdzie zaczyna robić się tłoczno.

Najwięcej bramek, bo aż 10 strzelono w Królowej Górnej, która podejmowała beniaminka A klasy Moszczankę Moszczenica. Oba zespoły podzieliły się zarówno punktami, jak i bramkami. W najbliższą niedzielę lidera znów czeka niełatwy mecz. Tym razem z zdobywcą Pucharu Polski PPN Gorlice - KS Ropą.

Wyniki IX kolejki spotkań:

LKS Ogień Sękowa - LKS Kobylanka 2:6, LKS Zagórzany - LKS Uście 2:0, KS Ropa - KS Bobowa 0:1, Królovia Królowa Górna - LKS Moszczanka Moszczenica 5:5, Wicher Mogilno - Nafta Kryg 8:1

LKS Wójtowa - LKS Torcida Smerekowiec ,mecz przerwany po I połowie przy stanie 7:0 - goście nie wyszli na II połowę, LKS Biała Brunary -LKS Łużna 3:1.