pi
EAST NEWS / AFP PHOTO / TIZIANA FABI
Lazio Rzym rozgromiło Sampdorię Genuę 7:3. Swoją pierwszą bramkę w Serie A strzelił Karol Linetty, ale to trafienie na pewno nie będzie przez niego długo wspominane.

Strzelanie w meczu rozpoczął już w 2. minucie Balde Keita. Na domiar złego dla drużyny z Genui w 18. minucie czerwoną kartką za faul w polu karnym ukarany został Milan Skriniar. Jedenastkę wykorzystał Ciro Immobile i stało się jasne, że walka o chociażby jeden punkt będzie dla ''Sampy'' bardzo ciężka.

Nadzieję w serca swoich kibiców wlał Karol Linetty, który zaliczył swoje premierowe trafienie w lidze włoskiej, ale do końca pierwszej połowy strzelali tylko gospodarze i zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 5:1 dla rzymian. Po przerwie obydwie drużyny dołożyły po dwóch trafieniach i hokejowy wynik stał się faktem. Całe spotkanie rozegrał Karol Linetty, zaś Bartosz Bereszyński został zmieniony w 68. minucie.

WIĘCEJ odcinków Pod Ostrzałem GOL24

Staże trenerów w Ekstraklasie. Od ilu dni pracują?

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Więcej o POLAKACH ZA GRANICĄ

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga włoska. Karol Linetty strzelił pierwszą bramkę w Serie A, ale ''Sampa'' została rozgromiona - Gol24