Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

MATURA 2015. MATEMATYKA STARA MATURA technikum. ARKUSZE + ODPOWIEDZI + ROZWIĄZANIA (wersja C)

red./natablicy.pl
MATURA 2015. MATEMATYKA STARA MATURA dla technikum. ARKUSZE + ODPOWIEDZI + ROZWIĄZANIA
MATURA 2015. MATEMATYKA STARA MATURA dla technikum. ARKUSZE + ODPOWIEDZI + ROZWIĄZANIA
MATURA 2015. MATEMATYKA stara matura dla technikum. Do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym przystąpiło ponad 300 tysięcy uczniów w całej Polsce. Czy matura była łatwa, czy trudna? Piszcie w komentarzach pod tekstem! Egzamin rozpoczął się we wtorek, 5 maja o godzinie 9.00 i trwał 170 minut. Mamy arkusze zadań z matematyki i rozwiązania i odpowiedzi z matematyki dla technikum. MATURA 2015. MATEMATYKA stara matura technikum (wersja C)

MATURA 2015. MATEMATYKA ZADANIA. Prawdopodobieństwo i ciągi geometryczne ODPOWIEDZI + ARKUSZE

MATURA 2015. MATEMATYKA STARA MATURA dla technikum. ARKUSZE + ODPOWIEDZI + ROZWIĄZANIA
Tuż po egzaminie maturzyści swoimi wrażeniami podzielili się w internecie, w mediach społecznościowych. Zdania co do trudności egzaminu są podzielone. Jedni uważają, że "egzamin z matmy był wyjątkowo łatwy" i mają nadzieję na bardzo dobry wynik i 100 procent, inni że egzamin było ze wszystkiego co dotyczy matematyki i dla nich egzamin nie był taki łatwy.

Na tegorocznym egzaminie 2015 z matematyki na poziomie podstawowym pojawiły się zadania dotyczące geometrii,obliczania prędkości oraz prawdopodobieństwa a także zadanie na obliczenie delty.

Matura 2015 z matematyki na poziomie rozszerzonym odbędzie się w piątek, 8 maja.

MATURA 2015. MATEMATYKA STARA MATURA dla technikum. ARKUSZE + ODPOWIEDZI + ROZWIĄZANIA

MATURA 2015. MATEMATYKA. Układ równań z matematyki
Uczniowie musieli zmierzyć się z układem równań oraz dodatnim ułamkiem nieskracalnym. Do jednego z najtrudniejszych zadań należało obliczenie pola powierzchni graniastosłupa czwaorokątnego prawidłowego. Na egzaminie maturalnym znalazły sie również zadania z prawdopodobieństwa, ciągów arytmetycznych i geometrycznych. Do przeprowadzenie były rownież dwa dowody: jeden z pola powierzchni, a drugi ze wzoru skróconego mnożenia. - Moim zdaniem matura z matematyki na poziomie podstawowym była prosta - powidział po egzaminie z matematyki maturzysta z Krakowa.
MATURA 2015. MATEMATYKA "Wyciekły arkusze, "znamy zadania", "przecieki" [ZADANIA, ODPOWIEDZI]
MATURA 2015. MATEMATYKA PRZECIEKI, wyciekły ZADANIA, co będzie na teście ODPOWIEDZI, ARKUSZE

MATURA 2015. MATEMATYKA ZADANIA + ODPOWIEDZI + ARKUSZE
Matura z matematyki 2015 na poziomie podstawowym rozpoczęła się o godzinie 9. Po południu o godzinie 14.00 maturzyści rozpoczną pisać egzamin na poziomie podstawowym i rozszerzonym z języka łacińskiego i kultury antycznej. Egzamin rozszerzony z matematyki odbędzie się 8 maja.

MATURA 2015. MATEMATYKA ZADANIA + ODPOWIEDZI + ARKUSZE. Co będzie na teście?

Aby zdać maturę z matematyki 2015 należy uzyskać 30 proc. punktów. Matura z matematyki dla wszystkich maturzystów jest obowiązkowa.

Każdy absolwent, który zdecyduje się przystąpić do egzaminu maturalnego, będzie obowiązkowo zdawał pięć egzaminów. Z języka polskiego – w części pisemnej i części ustnej, z wybranego języka obcego nowożytnego – w części pisemnej i części ustnej, z matematyki – w części pisemnej – przypomina dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dr Marcin Smolik.

WIDEO: MATURA 2015

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska