Mecz Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?

Krzysztof Rosłoński
Sandecja gra na wyjeździe z Wislą
Sandecja gra na wyjeździe z Wislą brak
W sobotnie popołudnie na murawę stadionu w Puławach wybiegną ekipy miejscowej Wisły i Sandecji Nowy Sącz. Na papierze mecz powinien wyglądać na starcie Dawida z Goliatem, bowiem podopieczni Roberta Złotnika walczą o wydostanie się z okolic strefy spadkowej, zaś dla sądeczan, zajmujących czwarte miejsce nadarza się okazja na dogonienie czołówki. Kto dziś będzie lepszy?

Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Ekipa z Puław nie może zaliczyć zeszłotygodniowego wyjazdu do Siedlec do udanych, bowiem z Mazowsza nie udało się wywieźć nawet punktu, bowiem Pogoń pokonała dzisiejszych gospodarzy 2:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył znany z występów m.in. w Podbeskidziu, Sylwester Patejuk. Co więcej, po tym starciu przerwana została seria dwóch wygranych meczów, a to oznacza, że na pewno Wisła nie będzie chciała kolejnego pasma porażek, tak, jak miało to miejsce jeszcze przed miesiącem.

W zespole z Nowego Sącza panuje ostatnio nieco lepsza atmosfera. Po niezbyt udanym miesiącu październiku, kiedy to w sześciu spotkaniach udało się zdobyć 5 punktów, przed tygodniem podtrzymano passę meczów bez przegranej po bezbramkowym remisie na własnym stadionie. Dzisiejszy mecz będzie okazją na pokazanie, że jednak pojedynków wyjazdowych kibice nie mają się co obawiać, zwłaszcza, że przed dwoma tygodniami po długiej przerwie udało się wywieźć cenne 3 punkty z Pruszkowa.

Początek spotkania o godzinie 16:00. Na relację LIVE! Zapraszamy do GOL24.pl

NIE ZAGRAJĄ:

Wisła: Sebastian Duda (kontuzja)
Sandecja: Szymon Kuźma i Bartłomiej Dudzic (kontuzje)

5 OSTATNICH SPOTKAŃ

Wisła
Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (01.10.2016)
Wisła Puławy - Miedź Legnica 1:5 (08.10.2016)
Stal Mielec - Wisła Puławy 0:1 (15.10.2016)
Wisła Puławy - GKS Tychy 2:1 (22.10.2016)
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy 2:1 (29.10.2016)

Sandecja
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1:1 (04.10.2016)
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 0:0 (08.10.2016)
Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 0:1 (15.10.2016)
Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (21.10.2016)
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie 0:0 (29.10.2016)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI

Dzisiejszy mecz będzie pierwszym w historii starciem obu ekip.

SĘDZIA:

Mirosław Górecki (Katowice): W tym sezonie 7 spotkań (6 w 2. Lidze i jedno w PP), 26 żółtych kartek, jedna czerwona, 2 podyktowane rzuty karne.

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Wisła: Penkowec - Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwiniuk, Patejuk, Popiołek, Maksymiuk, Szczotka, Pożak, Darmochwał.
Sandecja: Radliński - Kuban, Szufryn, Piter-Bucko, Słaby, Małkowski, Gałecki, Baran, Trochim, Korzym, Piszczek.