Miechów. Radni uchwalili wysokość pensji burmistrza

  • Dziennik Polski

Aleksander Gąciarz

Burmistrz Miechowa Dariusz Marczewski będzie zarabiał miesięcznie 10 520 zł brutto. Taką uchwałę podjęli we wtorek radni miejscy
Burmistrz Dariusz Marczewski
 Aleksander Gąciarz

Sprawa nie wzbudziła na sesji większych kontrowersji, aczkolwiek radny Roman Piwowarski przypomniał, że zarówno starosta Proszowic jak i Miechowa zarabiają mniej, bo 10 180 złotych.

Z kolei przewodniczący Rady Miejskiej Zenon Czekaj informował, że 14 lat temu zarobki burmistrza wynosiły 10 720 zł, czyli mniej niż w tej chwili. - Trzeba też pamiętać, że netto burmistrz dostanie około 7 tysięcy złotych - mówił.

Na pobory burmistrza składa się wynagrodzenia zasadnicze (4800 zł), dodatek funkcyjny (2100 zł) oraz dodatek specjalny i stażowy. Podczas głosowania uchwałę poparło 12 radnych, 2 wstrzymało się od głosu.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:

FLESZ: Nowe prawa na porodówkach. Mamy mogą być zaskoczone

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

10.12.2018, 14:15

Pewnego pięknego wieczoru przed wyborami , obecny PAN Burmistrz nasłał sobie chłopców aby zrywali plakaty kontr kandydatów po czym zauważając nas uciekł . Po tym zdarzeniu nie mam już szacunku do tego pajaca , i osobiście kiedy go spotkam splunę mu przed nogami.. JAZDA Z MARCZEWSKIM !!!!

09.12.2018, 21:37

Czemu wyganiam wszystkich z forum???
To wina dwubiegunowki! Wtedy jestem na tym gorszym biegunie!!!
(mój autentyczny Glos Rozsądku)

09.12.2018, 10:33

Abneguś co ty śpisz na tym forum? Już po 20 minutach odpowiadasz??? Dooobre :)))

09.12.2018, 10:03

Znowu tu jesteś na tym forum?
My cie tu nie chcemy,
Wynocha!

09.12.2018, 09:39

OBŁUDA, KŁAMSTWO, PONIŻANIE to cechy które kreuje w swoich poczynaniach.

08.12.2018, 22:39

Nie. nie masz racji. To wybitny mąż stanu. Nieprzeciętny intelektualista. Łapie wszystko za grzywę i wali w mordę. I tym wygrywa. To debeściak.

08.12.2018, 18:31

Przyznam że jestem pod wrażeniem chęci kandydowania na burmistrza Miechowa osoby która pod każdym wzgl. skompromitowała się będąc na tym urzędzie. Wszyscy pamiętamy wystąpienie publiczne które rzekomo w imieniu mieszkańców miało zdecydować o wystąpieniu z woj. małopolskiego, bez którego bylibyśmy w "innym świecie"... brak środków z UE na inwestycje co przełożyło się na kolosalne długi dla miasta spłacane obecnie przez nas mieszkańców w postaci obecnych władz Gminy, brak uczciwej, szczerej i kompetentnej komunikacji ze środowiskiem oraz co dziwne totalne lekceważenie współtowarzyszących mu od początku życia politycznego partyjnych koleżanek i kolegów dzięki którym mówiąc wprost został burmistrzem. OBŁUDA, KŁAMSTWO, PONIŻANIE to cechy które kreuje KS w swoich poczynaniach. Warto również wspomnieć jego odstąpienie od PISu w ostatnich wyborach co w sposób jednoznaczny obrazuje parcie i wiarę w swoje śmiem twierdzić wyobcowane traktowanie funkcji jaką piastował. Ten człowiek pokazał włg. mnie wszystko co najgorsze dla Miechowa zatem sądzę że każdy kto śledzi losy tego miasta w ostatnich latach wie na kogo ma zagłosować...

08.12.2018, 16:55

Prawda jest taka, że jest to żenująco mało dla głowy gminy, szefa 40 osób i odpowiedzialnego za 60 mln budżet. Nie dziwmy się że tak postawione osoby mogą łatwo ulegnac korupcji a i ciężko znaleźć poważnych kandydatów na te stanowiska za taką kwotę. Raczej nazwałbym to stanowisko wolontariatem.

08.12.2018, 15:02

Przepraszam za poniższe prostackie wulgarne i prymitywne posty.
To dlatego że cierpię na dwubiegunowke afektywna
(mój autentyczny Glos Rozsądku)

08.12.2018, 11:53

Rzeczywiście w prostactwie prymitywnosci debilizmie i głupocie jest najwyższy nigdy nikt go nie prześcignie

08.12.2018, 11:11

Wydaje mi sie że powinniśmy jednak uznać wyższość abnegata. ten facet jest niesamowity.

08.12.2018, 08:29

Wspierasz mnie w walce ty głupi durniu? jakoś nie zauważyłem. Jak na upośledzonego gada ten abnegad nieźle nam wszystkim daje się we znaki :-(

08.12.2018, 06:44

Abnegat swoje pokrzepiające słowa kieruje do "chołoty". Sam zapewne należy do hołoty, która nie wjeżdża do rynku, bo ze wsi daleko.

08.12.2018, 05:38

"Wjerzdrzam" piszemy i "Piłsudzki"!!!
Nauczcie się w końcu!!!
Naucyciel wam to mówi chołoto!!!
(wasz Autentyczny Głos Rozsądku)

07.12.2018, 21:46

Wyżej wymienieni nie zasługują na tak wysokie wynagrodzenie, ponieważ nie spełniaja pokładanych nadzieji, a także nie wykonują woli mieszkańców... natomiast sprawują stanowiska tylko dla własnych korzyści.

07.12.2018, 21:21

No weź durniu nie gadaj głupot ja cie wspieram w walce z tym upośledzonym gadem a ty mi nóż w plecy

07.12.2018, 21:07

Wjerzdzam ci dziś wieczorem do rynku atu' ślepnąc od świateł' 'mój wzrok zaczął.

07.12.2018, 20:35

Ewidentnie sam sobie na swoje posty odpowiada głupi dureń

07.12.2018, 18:55

ty głupi durniu! Robin Hood zabieral bogatym i rozdawal biednym a Darek zabiera wszystkim i daje sobie.

07.12.2018, 13:34

A to ładnie pan promuje swoją partię. Stare przysłowia jednak mówią prawdę: piastujesz pan stanowisko, a słoma z butów po kolana wystaje!

07.12.2018, 11:44

Abnegad znow szaleje na forum zapewne to dlatego że piątek

07.12.2018, 10:39

Ten Mikołaj zabiera prezenty. Niczym legendarny Rob in hood.
(wasz autentyczny Głos Rozsądku)

07.12.2018, 10:36

Gówno cię to obchodzi!!.
Won stąd i nie zadawaj głupich pytań.
(twój autentyczny Głos Rozsądku)
P.S.
Do MOJEGO stada:

DO SZCZEKANIA!!
Wykonać!!!

07.12.2018, 10:18

Tylko odpowiedz normalnie jak człowiek

07.12.2018, 10:12

Wcześnie zaczyna "syndrom weekendowy"!