https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mieszkańcy Wadowic i okolic skorzystają z sezonowego lodowiska. Obiekt będzie miał 450 metrów kwadratowych powierzchni

Paweł Mocny
Mieszkańcy Wadowic i okolic skorzystają z sezonowego lodowiska
Mieszkańcy Wadowic i okolic skorzystają z sezonowego lodowiska Urząd Miejski w Wadowicach
Już niebawem na płycie wadowickiego rynku będzie można pojeździć na łyżwach. Amatorzy zimowego szaleństwa będą mogli skorzystać z lodowiska o powierzchni 450 metrów kwadratowych. Na miejscu nie zabraknie także wypożyczalni łyżew, kasków dla dzieci, suszarek do łyżew, ostrzałek i chodzików do nauki jazdy.

Mieszkańcy Wadowic i okolic skorzystają z sezonowego lodowiska

Już niebawem mieszkańcy Wadowic i okolic będą mogli skorzystać z oferty sezonowego lodowiska o powierzchni 450 metrów kwadratowych. Oprócz tafli o wymiarach 18 na 25 metrów znajdzą się tam: wypożyczalnia łyżew i kasków dla dzieci a także: suszarki do łyżew, ostrzałki i chodziki do nauki jazdy.

– Informacja ta najbardziej powinna ucieszyć dzieci i młodzież z naszych szkół podstawowych oraz średnich w Gminie Wadowice. Wszystko dlatego, że zajęcia w ramach wychowania fizycznego będą miały na tym lodowisku zupełnie za darmo. W ogóle cała oferta jest bardzo atrakcyjna, a ceny biletów konkurencyjne i co ważne nie będą one limitowane czasowo, ale będą dotyczyć wejścia do strefy lodowiska – informuje Bartosz Kaliński Burmistrz Wadowic.

Otwarcie ma zostać uzależnione od warunków pogodowych. Jeśli będą one dobre to lodowisko zacznie funkcjonować już jutro, w Mikołajki i pozostanie na rynku do końca lutego przyszłego roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska