Ignatowicz to mistrz świata do lat 20
Ignatowicz to mistrz świata do lat 20 z 2011 roku. Ma 29 lat i pochodzi z Nowosybirska, jest wychowankiem klubu Sybir. Rosjanin ma dobre warunki fizyczne, ma 193 cm wzrostu i waży 95 kg.
To zawodnik o ogromnym doświadczeniu, rozegrał 397 meczów w lidze KHL, w których zdobył 20 goli i zaliczył 39 asyst. Zaliczył też występy w Wyżej Hokejowej Lidze oraz w kazachskiej ekstraklasie. Największym sukcesem jest wspomniane mistrzostwo świata.
W tym sezonie Ignatowicz grał w Amurze Chabarowsk, gdzie w 21 spotkaniach zaliczył 4 asysty. Teraz związał się umową z Comarch Cracovią do końca tego sezonu.
- To dla mnie nowe wyzwanie w karierze, a moim celem jest wywalczenie tytułu. Dziękuję za zaufanie i postaram się odwdzięczyć dobrymi występami na lodzie
– powiedział zawodnik.
Ignatowicz ma szansę zadebiutować w nowym zespole we wtorkowym (godz. 18.30) meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.
- Żona Marcina Najmana. Kim jest piękna Julita? ZDJĘCIA
- Sławomir Peszko na imprezie u Piotra Żyły! MEMY
- Joanna Jędrzejczyk prywatnie. Pozuje w skąpym bikini
- Historyczny moment. Cracovia ma już nową bazę treningową!
- Małopolska Jedenastka Roku 2020. Zdecydowana przewaga Cracovii
- Oceniamy piłkarzy Wisły za jesień 2020
