MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo...

  MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy

  RED

  Aktualizacja:

  MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy
  Wielki finał plebiscytu MISTRZOWIE HANDLU 2019 dobiegł końca. Głosowanie trwało do piątku 28 czerwca, do godz. 22. Poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: Sprzedawca Roku, Florysta Roku, Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnia Roku, a także Sklep z zabawkami Roku i Sklep jubilerski Roku. Na laureatów czekają cenne nagrody.
  MISTRZOWIE HANDLU | Głosowanie zakończone! Zobacz, kogo wybrali nasi Czytelnicy

  KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:  Wybierz kategorię powiatową:

  Sprzedawca Roku
  Sklep Roku
  Kwiaciarnia Roku
  Butik Roku


  RANKING WOJEWÓDZKI


  W tym rankingu umieszczeni, są kandydaci którzy zajmują pierwsze miejsca w miastach, rejonach i powiatach

  KLIKNIJ i zobacz aktualne wyniki głosowania:
  RANKING WOJEWÓDZKI Sprzedawca Roku
  RANKING WOJEWÓDZKI Sklep Roku
  RANKING WOJEWÓDZKI Kwiaciarnia Roku
  RANKING WOJEWÓDZKI Butik Roku


  Wybierz kategorię regionalną:

  Florysta Roku


  Wybierz kategorię wojewódzką:

  Sklep Jubilerski Roku
  Sklep z Zabawkami Roku


  Pomysły na prezent z okazji Dnia Ojca!
  KLIKNIJ i zobacz upominki >>>  Czytaj też->> Janusz Kowalski: Rzemieślnikiem może dziś zostać każdy i to jest zasadniczy błąd  Wszystko jedno, czy udajemy się na większe zakupy, czy tylko wpadamy do pobliskiego sklepu po kilka drobiazgów - z handlem mamy kontakt praktycznie codziennie. I choć w ostatnich latach przybyło dużych sklepów, w których wszystko można kupić pod jednym dachem, my wciąż mamy swoje ulubione, małe sklepy, w których robienie zakupów jest przyjemnością. Cenimy w nich miłą atmosferę, uprzejme traktowanie i bezpośredni kontakt ze sprzedawcą.

  W ramach wielkiej akcji na łamach "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" oraz na stronach serwisów internetowych dzienników zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa, a nasi Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród dla MISTRZÓW HANDLU.

  Honorowy Patronat:


  - W handlu najważniejsza jest ocena klientów - mówi Beata Bratek, dyrektor marketingu "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego"- Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w galeriach handlowych.

  Laureaci naszej akcji mogą liczyć na skuteczną promocję, która z pewnością przysporzy im nowych klientów. Liderów i zwycięzców handlowego plebiscytu będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku, który zagwarantuje wielki zasięg prezentacji.


  Zobacz, jak nasi czytelnicy zgłaszają kandydatów na Facebooku:
  Siedem kategorii plebiscytu

  Osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście (dzielnice: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony), Krowodrza (Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec), Podgórze (Dębniki, Łagiewniki – Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów-Prokocim, Podgórze), Nowa Huta (Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta), mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie małopolski wybrany zostanie SKLEP ROKU. To może być sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, czystością, atrakcyjną ekspozycją towarów i miłą obsługą.

  W osobnej kategorii zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szerszy asortyment. Czeka na nie tytuł BUTIK ROKU.

  Galeria modnych sukienek na lato!
  KLIKNIJ i zobacz modne sukienki >>>


  Kwiaty same w sobie są piękne. Ale my chcemy nagrodzić tych, którzy to piękno najlepiej wykorzystują. W kolejnej kategorii plebiscytu, osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie, zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Jaką kwiaciarnię zgłosić do naszej akcji? Taką, która zachwyca wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantuje świeżość i jakość kwiatów.

  Galeria bukietów ślubnych- trendy na 2019 rok!
  KLIKNIJ i zobacz najpiękniejsze bukiety >>>


  To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

  Wśród wszystkich sprzedawców osobno zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to bowiem nie tylko obsługa klientów, lecz prawdziwa sztuka, jaką jest układanie kwiatów i kompozycja bukietów. Nagroda dla FLORYSTY ROKU zostanie przyznana osobno w pięciu rejonach małopolski: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale.

  W wojewódzkich kategoriach plebiscytu zostaną osobno wyróżnione sklepy reprezentujące dwie bardzo charakterystyczne branże. Głosami klientów zostaną przyznane tytuły SKLEP Z ZABAWKAMI ROKU - dla sklepu, w którym znakomicie czują się zarówno dzieci jak i rodzice oraz SALON JUBILERSKI ROKU - dla najlepszego zdaniem klientów sklepu z biżuterią.

  Zobacz inspirację prezentów dla dzieci ze sklepów biorących udział w plebiscycie:
  KLIKNIJ i czytaj o prezentach >>>


  Galeria pierścionków zaręczynowych- trendy na 2019 rok!
  KLIKNIJ i zobacz pierścionki >>>  Wielka gala Mistrzów Handlu

  W Krakowie odbędzie się uroczyste rozdanie nagród w naszej akcji, podczas którego zwycięzcom z każdego miasta, rejonu Krakowa i powiatu wręczymy dyplomy i nagrody. Obszerna relacja z gali połączona z prezentacją zwycięzców ukaże się na łamach "Gazety Krakowskiej" i "Dziennika Polskiego" a w naszych serwisach będzie można obejrzeć galerie zdjęć prezentujące laureatów oraz materiał filmowy i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

  Tak było w 2017 roku. Zobacz galerię zdjęć z Gali Mistrzów Handlu!


  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w środę, 29 maja.
  • Zgłoszenia sklepów, sprzedawców i florystów były przyjmowane do piątku, 14 czerwca.
  • Głosowanie będzie trwać do piątku, 28 czerwca do godz. 22

  Czekają cenne nagrody


  Nagrody dla sprzedawców

  Sprzedawcy, którzy osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sprzedawcy Roku 2019 w mieście, rejonie lub powiecie
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  • dwuosobowe zaproszenia na całodniowy pobyt w Termie Bania typu OPEN, upoważniające do jednorazowego wstępu na wszystkie strefy: zabawy, relaksu oraz saunarium.

   KLIKNIJ i zobacz, jakie atrakcje czekają w Termie Bania!

  Dodatkowo na dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów (dziesięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie), czekają główne nagrody - dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt pod Tatrami w komfortowym hotelu REZYDENCJA GUBAŁÓWKA, ze śniadaniem oraz pełnym dostępem do strefy wellnness.

  KLIKNIJ i zobacz, jakie atrakcje czekają w REZYDENCJI GUBAŁÓWKA!


  Nagrody dla florystów

  Floryści, którzy zdobędą najwięcej głosów osobno w każdym z rajonów: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale, otrzymają:
  • tytuł Florysty Roku w danym rejonie Małopolski
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • zaproszenie do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w hotelu

  Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce osobno w każdym rejonie: Kraków i okolice, Ziemia Tarnowska, Małopolska Zachodnia, Ziemia Nowosądecka, Podhale, otrzymają:
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom uznania wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym


  Nagrody dla sklepów

  Sklepy, kwiaciarnie i butiki, które osobno w Krakowie w każdym rejonie: Śródmieście, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta, mieście: Nowym Sączu, Tarnowie oraz w każdym powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku i Butik Roku w mieście, rejonie lub powiecie
  • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
  • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 1200 złotych
  Dodatkowo na sklepy, kwiaciarnie i butiki, które zajmą miejsca od 1 do 3 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów (trzy sklepy, trzy kwiaciarnie i trzy butiki), które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast, rejonów i powiatów) czekają główne nagrody - dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3600 złotych, 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wojewódzkim rankingu plebiscytu.
  Sklep z zabawkami oraz salon jubilerski, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuły Sklep z Zabawkami Roku lub Salon Jubilerski Roku
  • zaproszenie dla właścicieli sklepu na uroczystą galę plebiscytu
  • medal MISTRZOWIE HANDLU wręczany podczas uroczystej gali
  • dyplom uznania
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 3600 złotych


  Sklepy z zabawkami oraz salony jubilerskie, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą 2 i 3 miejsce otrzymają:
  • zaproszenie dla właścicieli na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom uznania wręczany podczas gali
  • zaproszenie dla właścicieli do udziału w szkoleniu poświęconym promocji placówki handlowej na Facebooku
  • Vouchery na reklamę w "Gazecie Krakowskiej" lub w "Dzienniku Polskim" i/lub w serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl, naszemiasto.pl o wartości 2400 złotych i 1200 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce


  Informacji o akcji udziela Urszula Szarlej
  tel. 501 431 014 (w godz. 9-16)
  e-mail: plebiscyt.krakow@polskapress.pl


  Regulamin

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI 2019

  WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI 2019