Nasza Loteria

MISTRZOWIE URODY | Doceńmy najlepszych fachowców! [KONIEC GŁOSOWANIA]

Paulina Piotrowska
Najlepsi, perfekcyjni, wyznaczający trendy - tacy są Mistrzowie Urody 2017 w Małopolsce. Laureatów tego prestiżowego plebiscytu wybrali w głosowaniu Małopolanie - ich najwierniejsi klienci. Nagrody zostaną wręczone na Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE w Krakowie.

Oto aktualne wyniki głosowania

Wybierz miasto lub powiat:
Krakówpowiat:
bocheński

Oto aktualne wyniki głosowania w wojewódzkich kategoriach plebiscytu:
Dietetyk Roku
Lekarz Medycyny Plastycznej

Informujemy, iż uroczyste wręczenie nagród dla ZWYCIĘZCÓW W KATEGORIACH:

  • FRYZJER
  • SALON FRYZJERSKI
  • KOSMETYCZKA
  • SALON URODY

oraz
STYLISTKA PAZNOKCI, SPA ROKU, DIETETYK ROKU, BLOGERKA URODOWA, LEKARZ MEDYCYNY PLASTYCZNEJ, MASAŻYSTA ROKU
odbędzie się 1 kwietnia o godz. 15.00 podczas Targów i Kongresu LNE

Laureatom II i III miejsc w kategoriach FRYZJER i KOSMETYCZKA oraz
STYLISTKA PAZNOKCI, DIETETYK ROKU, BLOGERKA URODOWA, LEKARZ MEDYCYNY PLASTYCZNEJ, MASAŻYSTA ROKU
sukcesywnie będziemy wysyłać pocztą dyplomy oraz bilety na koncert Piotra Rubika, który odbędzie się 26 maja 2017 w TAURON Arenie Kraków.

Laureatom II i III miejsc w kategoriach SALON FRYZJERSKI i SALON URODY oraz SPA ROKU nagrody również prześlemy pocztą.

Nasza akcja miała za zadanie wyłonić osoby, które są najlepsze w swojej branży, cieszą się szacunkiem i uznaniem klientów. To oni wskazali najlepszych fryzjerów i kosmetyczki oraz salony fryzjerskie i kosmetyczne w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu oraz każdym z powiatów naszego regionu. Klienci wybrali też najlepsze SPA w Małopolsce, Lekarza medycyny plastycznej, Masażystę i Dietetyka Roku. Osobno zostały docenione stylistki paznokci oraz blogerki prowadzące blogi urodowe. Głosowanie rozpoczęło się 3 marca, a zakończyło 24 marca do godz. 21.

Cenne nagrody dla laureautów!

Zwycięzcy we wszystkich kategoriach odbiorą wyjątkowe nagrody na głównej scenie 35. Międzynarodowych Targów i Kongresu Kosmetologicznego LNE w Krakowie. Odbywający się w kwietniu w krakowskim EXPO Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców (w tym roku będzie ich ponad 200). Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata. Swoją wiedzą będą się dzielić na szkoleniach i konferencjach, w których udział mają też zagwarantowany zwycięzcy plebiscytu Mistrzowie Urody. Laureaci pierwszych miejsc otrzymają bowiem dwudniowy karnet, upoważniający do uczestnictwa w pięciu sesjach edukacyjnych (ogólna, biznes i komunikacja, make-up, trychologia estetyczna oraz masaż&wellness). Będą też mogli obserwować prezentacje firmowych zabiegów.

Dodatkową nagrodą dla zdobywców pierwszych miejsc w kategoriach Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku, Stylistka Paznokci, Dietetyk Roku, Masażysta Roku, Blogerka Urodowa oraz Lekarz plastyczny i estetyczny jest dwudniowy pobyt (dwa noclegi) z wyżywieniem dla dwóch osób w czterogwiazdkowym hotelu Młyn Jacka Hotel & SPA w Jaroszowicach pod Wadowicami. Nasi laureaci na powitanie dostaną butelkę wina.

Natomiast zwycięzcy w kategoriach Zakład Fryzjerski, Gabinet Kosmetyczny i SPA Roku dostaną vouchery na kampanię reklamową na łamach "Gazety Krakowskiej" o wartości 3 tys. zł.

Atrakcyjne nagrody czekają też na laureatów II i III miejsc.

Oto szczegółowa lista nagród:

Zwycięzcy w kategoriach Fryzjer Roku oraz Kosmetyczka Roku Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i każdego powiatu Małopolski zdobędą:

Zdobywcy II i III miejsc dostaną dyplom oraz podwójne zaproszenie na koncert Piotra Rubika 26 maja br. w Tauron Arenie Kraków.

Zwycięzcy w kategoriach Salon fryzjerski i Gabinet kosmetyczny z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza i każdego powiatu Małopolski otrzymają:

  • dyplom wręczany na Kongresie LNE
  • zaproszenie na kongres z możliwością udziału w wykładach branżowych
  • kampanię reklamową na łamach tygodnika lokalnego "Gazety Krakowskiej" o wartości 3 tys. zł

Zdobywcy II miejsc dostaną dyplom oraz kampanię reklamową na łamach tygodnika lokalnego "Gazety Krakowskiej" o wartości 2 tys. zł.
Zdobywcy III miejsc dostaną dyplom oraz kampanię reklamową na łamach tygodnika lokalnego "Gazety Krakowskiej" o wartości 1 tys. zł

Zwycięzcy w kategoriach wojewódzkich: Stylistka Paznokci, Dietetyk Roku, Masażysta Roku, Blogerka Urodowa Roku, Lekarz plastyczny i estetyczny otrzymają:

Zdobywcy II i III miejsc dostaną dyplom oraz podwójne zaproszenie na koncert Piotra Rubika 26 maja br. w Tauron Arenie Kraków.

Zwycięzca w kategorii wojewódzkiej SPA Roku otrzyma:

  • dyplom wręczany na Kongresie LNE
  • zaproszenie na kongres z możliwością udziału w wykładach branżowych
  • kampanię reklamową na łamach "Gazety Krakowskiej" o wartości 3 tys. zł

Zdobywca II miejsca dostanie dyplom oraz kampanię reklamową na łamach "Gazety Krakowskiej" o wartości 2 tys. zł.
Zdobywca III miejsca dostanie dyplom oraz kampanię reklamową na łamach "Gazety Krakowskiej" o wartości 1 tys. zł

UWAGA: Szanowni Laureaci II i III miejsc! Z uwagi na niezależne od "Gazety Krakowskiej" odwołanie przez organizatora spektaklu ”Iluzjoniści. Pierwsze starcie” pragniemy poinformować, iż specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy podwójne zaproszenia na ekskluzywny koncert Piotra Rubika, który odbędzie się 26 maja 2017 w TAURON Arenie Kraków.

Zobacz zapowiedź koncertu Piotra Rubika

Dodatkowych informacji na temat naszej akcji Mistrzowie Urody udziela Arkadiusz Bar, nr tel. 12 68 88 142, e-mail: [email protected]. W najbliższych dniach skontaktujemy się z laureatami w sprawie wręczenia nagród.

Regulamin plebiscytu: Załączone pliki:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska