Poznajmy najseksowniejsze belladonny gwiazd Serie A.
Chiara Nasti
Oszałamiająca 25-letnia Chiara Nasti była modelką u Armaniego i jest dobrze znaną wpływową osobą w mediach społecznościowych, mającą dwa miliony obserwujących.
Jest zamężna z Mattią Zaccagnim, lewoskrzydłowym Lazio Rzym, a w 2022 roku urodził im się syn, któremu nadano imię Thiago.
Wcześniej Chiara spotkała się z kolegą Mattii z reprezentacji Włoch – Nicolo Zaniolo.
Neymar również próbował zabiegać o względy oszałamiającej blondynki, ale bezskutecznie.
Lucia Bramani
Fani piłki nożnej nazywają 23-letnią modelkę Lucia Bramani jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie.
Pomimo związku z Federico Chiesą dziewczyna przyznała, że nie jest fanką piłki nożnej. Chiesa wcześniej spotykał się z równie zjawiskową Benedettą Cavalli, modelką i influencerką w mediach społecznościowych.
Lucia ma ponad 150 000 obserwujących na Instagramie, gdzie dzieli się swoim efektownym stylem życia.
Jest również absolwentką Uniwersytetu w Mediolanie i certyfikowanym psychologiem.
Matilde Rossi
Była modelka Matilde Rossi pochodzi z Sardynii. Od 2015 roku jest związana z polskim bramkarzem Łukaszem Skorupskim, aktualnie broniącym w Bolonii.
Pobrali się po dwóch latach znajomości. Ślub wzięli na Sardynii, a wesele mieli w Polsce.
Za namową ukochanego zrezygnowała z modelingu, bowiem Łukasz nie życzył sobie, by Matilde pokazywała się w bieliźnie czy stroju kąpielowym.
Para wychowuje wspólnie syna Leonardo.
Camilla Bresciani
Camilla Bresciani jest żoną włoskiego piłkarza i środkowego obrońcy Interu Mediolan, Alessandro Bastoniego.
Będąc miłośniczką mody wprowadziła na rynek własną linię odzieży „No Pasa Nada”. Bastoni najwyraźniej uwielbia jej ubrania, ponieważ często nosi t-shirty i bluzy z logo marki.
W zeszłym roku para pobrała się w Bergamo, Alessandro i Camilla wychowują córkę Azzurrę.
Thessa Lacovich
Thessa Lacovich wyszła za mąż za włoskiego pomocnika Juventusu Turyn Manuela Locatellego w 2022 roku i para ma syna Theo. Bajkowa ceremonia ślubna odbyła się na wsi Fiesole w Toskanii.
25-latka pochodzenia kostarykańskiego ma tytuł magistra marketingu w zakresie strategii komunikacji cyfrowej (studiowała na Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca w Mediolanie) i prowadzi niezależną działalność gospodarczą w zakresie e-commerce. Jest także właścicielką marki biżuterii „Madam”.
Carolina Stramare
24-letnia Włoszka Carolina Stramare spotyka się z serbskim napastnkiem Juventusu Turyn Dušanem Vlahoviciem od stycznia ubiegłego roku. Wcześniej była w związku z Matteo Bocellim – synem włoskiego śpiewaka i multiinstrumentalisty, Andrei Bocellego. W 2019 roku piękność zdobyła tytuł Miss Włoch i nie było w tym nic zaskakującego.
Modelka została nazwana „włoską Megan Fox” ze względu na jej podobieństwo do amerykańskiej gwiazdy filmowej.
Ostatnio pracowała jako modelka bielizny „Yamamay”. Oszałamiająca gwiazda ma ponad 500 000 obserwujących na Instagramie.
Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
