Najbardziej żenujące bitwy sklepowe Polaków

KKrZaktualizowano 
Internet zalały wczoraj zdjęcia z pobojowiska, jakie zostawili po sobie klienci jednego ze sklepów należących do słynnej sieci. To, co się tam działo, przeszło ludzkie pojęcie. A wszystko z powodu... młodej kapusty, która była przeceniona z 3,99 zł na 1,99.

To niestety nie pierwsza taka sytuacja. Zobacz najsłynniejsze i najbardziej żenujące bitwy sklepowe i spróbuj odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego Polacy zachowują się tak w sklepach?

WIDEO: Barometr Bartusia. Emilewicz: Przedsiębiorco, nie bój się. Chroni cię Konstytucja Biznesu

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Najbardziej żenujące bitwy sklepowe Polaków - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-09T17:28:40 02:00, Gość:

...to chamstwo pisiorskie....

A w domu wszyscy zdrowi? Ile lat rządzi PiS? 4-ty rok, a lewactwo rządziło od II WŚ 75 lat. Masz odpowiedż dlaczego taka bieda w Polsce, emeryt niemiecki jeżdzi po całej Europie i dalej na wakacje, a polski emeryt klepie biedę w domu za 1.500,-zł.

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T09:46:12 02:00, Gość:

To nie jest wstyd dla zwykłych Polaków, to jest wstyd dla rządzących, że dopuścili do takiej sytuacji!

2019-05-22T11:26:05 02:00, ale kit:

do jakiej sytuacji? jak ludzie nie potrafią sami o siebie zadbać to od rządu niech nie wymagają cudów. Co maja rządzący do mentalności homo sowieticusa?

Jak mają starsi ludzie dbać o siebie? Iść kraść, głupstwa piszesz, nie wszyscy emeryci i renciści mają po 5.000,-zł/m-c, do tego doprowadziły rządy lewaków przez 70 lat od wojny, do biedy w Polsce.

zgłoś
M
Mara

Ciekawe ile chemi w miei jest .przekobacie sie Po zjedzeniu .

zgłoś
G
Gość
2019-06-09T17:28:40 02:00, Gość:

...to chamstwo pisiorskie....

Widać, ze idiota z ciebie

zgłoś
G
Gość

...to chamstwo pisiorskie....

zgłoś
S
Sara

Tak wszyscy się bili o kapustę a teraz wyszło że jest rakotwórczy .

zgłoś
c
cija

widzę, że niemiecki polskojezyczny portal trzyma klasę. kolejna lekcja pedagogiki wstydu dla ludności tubylczej.

zgłoś
n
norma
2019-05-22T16:09:50 02:00, miami:

"Dlaczego Polacy sie tak zachowuja" wyglada na to ze autor artykulu nigdy nie ruszyl sie ze swojej wsi. To co dzieje sie w US czy Kanadzie w czasie obnizek cen np. Black Friday czy inne promocje to mozna nakrecic komedie. Tytul powinien byc : "Dlaczego LUDZIE sie tak zachowuja" panie redaktorze-prowokatorze.

Dlaczego od razu atak na autora? czyżby miami tez ruszył ze wsi w świat i ,wszystkich bierze swoją miarą i nie moze sie odnaleźć?

zgłoś
m
miami

"Dlaczego Polacy sie tak zachowuja" wyglada na to ze autor artykulu nigdy nie ruszyl sie ze swojej wsi. To co dzieje sie w US czy Kanadzie w czasie obnizek cen np. Black Friday czy inne promocje to mozna nakrecic komedie. Tytul powinien byc : "Dlaczego LUDZIE sie tak zachowuja" panie redaktorze-prowokatorze.

zgłoś
G
Gość

We Wrocławiu, zjawisko nie wyobrażalne!

zgłoś
D
Dolot
2019-05-22T11:24:58 02:00, Dolot:

Dajcie ludziom uczciwie zarobić przyzwoitą pensję - takich sytuacji będzie mniej.

2019-05-22T11:29:17 02:00, przedsiębiorca:

dajcie, czyli kto ma dać? Daję tyle na ile mnie stać. Pracownicy chyba dobrowolnie a nie pod przymusem przyjmują warunki płacowe i podpisują umowę? Przypomnij sobie radę Bronka Komora. - jak ci mało to zmień pracę lub weź kredyt.

Wszystko się zgadza, pracodawców nie winię, bo sami muszą płacić ciężkie pieniądze na wszystkie składki. Chodzi o to, że ceny mamy europejskie a płace polskie, ponadto nasz rynek zalewa się towarem gorszej jakości, nierzadko z substancjami rakotwórczymi i szkodzącym zdrowiu, ale o tym się nie mówi - za produkt o lepszym i zdrowszym składzie trzeba sporo zapłacić, a na to przy średnich zarobkach w tym kraju większości nie stać.

zgłoś
G
Gość

Przykre, ze na zdjęciach widać głównie osoby starsze, które uważają, ze to młodsi od nich ludzie nie są kulturalni. Bardzo ciekawe zjawisko, w autobusie jeden przystanek stać ciężko, ale godzinę przed otwarciem koczować pod sklepem? Żaden problem! Spinać się po lodówkach, tarzać po podlodze... żeby dostać coś tańsze o kilka-kilkanaście złotych niż zazwyczaj? Żenada. Już wolę czegoś nie miec, niż się tak poniżać.

zgłoś
G
Gość
2019-05-22T09:46:12 02:00, Gość:

To nie jest wstyd dla zwykłych Polaków, to jest wstyd dla rządzących, że dopuścili do takiej sytuacji!

2019-05-22T11:26:05 02:00, ale kit:

do jakiej sytuacji? jak ludzie nie potrafią sami o siebie zadbać to od rządu niech nie wymagają cudów. Co maja rządzący do mentalności homo sowieticusa?

Pojęcia nie masz o życiu!

zgłoś
p
przedsiębiorca
2019-05-22T11:24:58 02:00, Dolot:

Dajcie ludziom uczciwie zarobić przyzwoitą pensję - takich sytuacji będzie mniej.

dajcie, czyli kto ma dać? Daję tyle na ile mnie stać. Pracownicy chyba dobrowolnie a nie pod przymusem przyjmują warunki płacowe i podpisują umowę? Przypomnij sobie radę Bronka Komora. - jak ci mało to zmień pracę lub weź kredyt.

zgłoś
a
ale kit
2019-05-22T09:46:12 02:00, Gość:

To nie jest wstyd dla zwykłych Polaków, to jest wstyd dla rządzących, że dopuścili do takiej sytuacji!

do jakiej sytuacji? jak ludzie nie potrafią sami o siebie zadbać to od rządu niech nie wymagają cudów. Co maja rządzący do mentalności homo sowieticusa?

zgłoś
Dodaj ogłoszenie