Transavia oferuje połączenia cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Rozkładowy czas przelotu wynosi 2 godziny.
– Połączenie linii lotniczej Transavia do Eindhoven jest pierwszym z dziewięciu nowych połączeń, które zostaną zainagurowane w najbliższych miesiącach. Nowego przewoźnika przywitaliśmy tradycyjnym salutem wodnym – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport.
W Eindhoven można podziwiać kolekcję sztuki nowoczesnej w Muzeum Van Abbemuseum z dziełami m.in. Piscassa, Chagalla, Kandinsky’iego czy Mondriaana. Interaktywne muzeum archeologiczne na świeżym powietrzu – Eindhoven Museum – odwiedzane jest rocznie przesz około 60 tys. turystów. Jednym z charakterystycznych budynków dla Eindhoven jest Evolution – przypominający z zewnątrz latający spodek.
KONIECZNIE SPRAWDŹ:
