Nowy Sącz. Nowosądecka Liga Futsalu. Drużyna Tylicz Ski po raz trzeci piłkarskim mistrzem powiatu [ZDJĘCIA]

Joanna Mrozek
Nowosądecka Liga Futsalu o mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego została uroczyście podsumowana. Impreza odbyła się w sobotę 16 marca w Hotelu Ibis w Nowym Sączu. Marek Kwiatkowski, starosta nowosądecki sprawował patronat nad wydarzeniem i wręczał puchary najlepszym drużynom. Drużyna Tylicz SKI po raz trzeci została piłkarskim mistrzem powiatu.

W sezonie 2018/2019 w rozgrywkach El-Kag Ligi Futsalu wzięło udział ponad 400 zawodników.Tytuł Mistrza Powiatu po raz trzeci powędrował do drużyny Tylicz Ski.
- To piękna inicjatywa – zauważył starosta Marek Kwiatkowski . - Z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno zawodników jak i kibiców. Impreza wpisała się już w kalendarz wydarzeń sportowych Powiatu Nowosądeckiego- podkreślał starosta.

Wśród drużyn startujących w ekstraklasie Ligi pierwsze miejsce wywalczył zespół Tylicz SKI. Drugie miejsce zdobył Dom Weselny Sylwia, a na trzecim miejscu uplasowali się piłkarze Sandecji Old Boys.
Miejsca w I Lidze zajęli: I miejsce – Gadżet Team, II miejsce – Meble Kocemba/FRB Woźniak, III miejsce – Bruk Ogród Nowak.
Natomiast w II Lidze kolejno uplasowały się drużyny: I miejsce – Greenpowerns, II miejsce – Walczyk Optyk, III miejsce – Newag.