https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto najmodniejsze sukienki na sylwestra i studniówkę. W tych kreacjach zrobisz furorę!

Joanna Tomusiak
Przed nami czas wielkich imprez sylwestrowych i studniówkowych. A w co się ubrać? Jaką sukienkę założyć? Oto najmodniejsze sukienki. >>>ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH
Przed nami czas wielkich imprez sylwestrowych i studniówkowych. A w co się ubrać? Jaką sukienkę założyć? Oto najmodniejsze sukienki. >>>ZOBACZ WIĘCEJ NA KOLEJNYCH SLAJDACH Pixabay.com
Przed nami czas wielkich imprez sylwestrowych i studniówek. A w co się ubrać? Jaką sukienkę założyć? Oto najmodniejsze sukienki.

Krótka historia cekinów

Cekiny wywodzą się ze starożytnego Egiptu. Wraz z odkryciem grobowca Tutenchamona w 1922 roku, odnaleziono szaty dekorowane cienkimi błyszczącymi blaszkami. Wtedy też zaczęły się cieszyć wielką popularnością. Już Coco Chanel zdobiła swoje wieczorowe stroje właśnie cekinami. To właśnie Marilyn Monroe wystąpiła w cekinowej sukience w kultowym już filmie "Mężczyźni wolą blondynki". Wielkie gwiazdy muzyki zachwycały w latach 80. i 90. XX wieku swoimi cekinowymi stylizacjami. W swoich scenicznych kreacjach wykorzystywali je między innymi David Bowie, Freddie Mercury, Michael Jackson.

Najmodniejsze sukienki na sylwestra i studniówkę

W sezonie 2023/2024 cekiny przeżywają swój wielki powrót. Zdobienia z błyszczących elementów dodają każdej stylizacji odrobiny blasku z nutką glamour. Cekiny są ponadczasowe i stanowią doskonały wybór na wiele okazji. Suknie cekinowe to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Są idealne zarówno na wielkie bale sylwestrowe jak i na studniówki. Czarne, srebrne, złote, bordowe, różowe. Jedno jest pewne - sylwester, karnawał i studniówki będą bardzo cekinowe i błyszczące.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kobieta

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
Mariola
Córka już sobie upatrzyła sukienkę z Loola na studniówkę. Długa, cekinowa z gorsetem będzie w niej przepięknie wyglądać
.................
2 grudnia, 16:29, Franek Golas:

zobaczcie sobie na Google Maps oznakowanie drogowe w Kielcach pod Sądem Okręgowym na Seminar yjskiej a w szczególności tabliczkę pod „Zakazem zatrzymywania " i powiedzcie mi jak do tego doszło

..............

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska