Lidl w Olkuszu. W czwartek, 30 listopada punktualnie o godzinie 7 otwarty został sklep Lidl przy ul. Sławkowskiej w Olkuszu. Klienci już na pół godziny przed otwarciem ustawili się w kolejce przed sklepem. Łowcom promocji nie przeszkadzał ani mróz, ani intensywnie padający śnieg. Zobaczcie, jak sklep wygląda od środka!

Otwarcie Lidla w Olkuszu na ul. Sławkowskiej - promocje

Największym zainteresowaniem klientów cieszyły się elektronarzędzia, sprzęt do majsterkowania oraz maszyny do szycia. Produkty w promocyjnych cenach znikały z półek błyskawicznie. Niektórzy klienci wypełnili swoje wózki po brzegi. Do każdego zakupu były dołączane także bezpłatne książki z serii "Kuchnia Lidla". Z okazji otwarcia przygotowano także atrakcje dla dzieci oraz grillowy poczęstunek.

Nowy sklep Lidl w Olkuszu - jaki będzie asortyment sklepu?

W okresie od czwartku 30 listopada do niedzieli 10 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Lidl na ul. Sławkowskiej w Olkuszu. "Co tydzień coś nowego"

Nowy sklep sieci Lidl w Olkuszu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1350 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy 90 miejsc parkingowych.

„Naszym klientom zapewniamy szeroki asortyment produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach. W myśl hasła „Co tydzień coś nowego” kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Olkuszu” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl Olkusz

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Nowy sklep Lidl w Olkuszu - godziny otwarcia

Lidl w Olkuszu, ul. Sławkowska 12B Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek – sobota: 7:00 – 21:00
  • Niedziela: 9:00 – 18:00

Autor: Amadeusz Calik