Zgłoszenie o kolizji drogowej na ul. Starodworskiej wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. We wskazane miejsce udali się funkcjonariusze.
- Jak wynikało z ich ustaleń, kierująca samochodem marki mitsubishi wykonując manewr wyprzedzania zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia bocznego z kierującym pojazdem marki nissan – mówi st. asp. Jolanta Batko, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia i okazało się, że 44-latka ma w organizmie blisko trzy promile alkoholu.
To jednak nie wszystko. Kierująca mitsubishi posiadała także aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 44-latka najpierw trafiła do szpitala, gdzie przeszła kontrolne badania. Nie odniosła jednak poważnych obrażeń. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, złamanie sądowego zakazu oraz za spowodowanie kolizji drogowej.
- Prosimy reagować na wszelkie sytuacje, w których mamy podejrzenie, że osoba nietrzeźwa chce wyjechać na drogę. Każdy nietrzeźwy uczestnik ruchu drogowego stwarza realne zagrożenie dla siebie i innych korzystających z drogi – apeluje rzeczniczka limanowskiej policji.
Jesteś świadkiem pożaru albo utrudnień na drodze? Daj nam znać! Poinformujemy innych. Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!- Przyślij je na adres [email protected];
- Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
- Wpisz komentarz na forum pod artykułem;
- Taki prywatnie jest Marcin Janusz, srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich
- Tak mieszkają Sławomir i Kajra. To ich urocze gniazdko w Małopolsce
- Darek kocha motoryzację. W garażu ma lincolna z 1974 roku o wadze ponad 2 ton
- Mural „Matki Sybiraczki” odsłonięty. W uroczystości wzięły udział setki uczniów
- Ten serial to hit. Kręcono go w słynnej wiosce romskiej w Maszkowicach
Wysokie. Rządowe miliony na inwestycje w szkoły. Budowa trwa
