PKO Ekstraklasa. Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE. Zwycięstwo przybliży do utrzymania. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Warta - Cracovia LIVE! Zwycięstwo przybliży do utrzymania
Warta - Cracovia LIVE! Zwycięstwo przybliży do utrzymania Andrzej Banas
Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE. Niedzielę w PKO Ekstraklasie rozpoczynamy od wizyty w Grodzisku Wielkopolskim. W porze obiadowej zagrają drużyny, które w tabeli dzieli kilka miejsc i pięć punkt. Relacja LIVE od godziny 12:30.

Mecz Warta Poznań - Cracovia ONLINE

Warta po przyjściu nowego trenera punktuje nawet lepiej od Cracovii (o punkt), ale nadal nie może być spokojna o swój byt. Na siedem meczów przed końcem sezonu ma ledwie pięć punktów zapasu nad strefą spadkową.

W zeszłej kolejce Warta sama strzelała sobie bramki. Przeciw Rakowowi Częstochowa (0:2) samobój zaliczył Robert Ivanov. Potem po rzucie wolnym feralną interwencję zaliczył Adrian Lis.

Dla Cracovii powrót do ligowej rzeczywistości okazał się bardziej przyjemny. W śnieżnym Mielcu udało się przerwać passę pięciu meczów bez zwycięstwa (2:1). Jeszcze przed przerwą trafili Kamil Pestka i Sergiu Hanca.

Biorąc pod uwagę, że wczoraj swój mecz wygrała czwarta Lechia Gdańsk to może okazać się, że Cracovia nie walczy już o nic innego jak "najwyższe miejsce". Europejskie puchary wydają się być poza zasięgiem.

Dawid Szulczek, trener Warty: - Na tym etapie nie można być pewnym utrzymania. Dopóki ktoś nie osiąga pułapu 38 lub 39 punktów, to nie może czuć się bezpiecznie. Chcemy ponawiać to, co robimy od początku wiosny, czyli w każdym meczu dopisywać sobie punkty.

Jacek Zieliński, trener Cracovii: - Warta na pewno jest groźnym zespołem u siebie. Ma 30 punktów, musi się oglądać za siebie, ranga meczu jest więc spora. Czeka nas ciężkie spotkanie.

Nie zagrają w meczu Warta - Cracovia:
Warta: Kieliba, Pleśnierowicz
Cracovia: Rodin, Siplak, Rapa, Alvarez, Jugas, Balaj

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Cracovia - Warta 2:0 (Ekstraklasa, 17.10.2021)
Cracovia - Warta 0:1 (Ekstraklasa, 16.05.2021)

Mecz Warta Poznań - Cracovia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Cezary Olbrycht, Maciej Murawski. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!

EKSTRAKLASA w GOL24

PKO Ekstraklasa. Klasyk Lech Poznań - Legia Warszawa obejrzało przy Bułgarskiej ponad 39 tysięcy kibiców. W trakcie pierwszej połowy fani Kolejorza bili nawet brawo sympatykom gości, gdy ci prezentowali oprawę z "powieszonym" na szubienicy Władimirem Putinem. Zobacz zdjęcia kibiców z meczu Lech - Legia!

Kibice na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1. Zobacz zdjęcia!