https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Siatkarki I LO Limanowa najlepsze w powiecie

Artur Bogacki
W hali sportowej I LO w Limanowej odbył się finał mistrzostw powiatu w siatkówce dziewcząt. Zawody wygrała drużyna gospodyń.

Siatkarki I LO odniosły komplet zwycięstw, nie tracąc w turnieju (wzięło w nim udział 7 ekip) ani jednego seta. W grupie eliminacyjnej pokonały po 2:0 ZSTiO Limanowa oraz ZS Tymbark. W meczu o złoto okazały się lepsze (2:0) od innej dotychczas niepokonanej drużyny, ZS 1 Limanowa. Zwycięska ekipa uzyskała prawo gry w turnieju rejonowym Licealiady. W spotkaniu o 3. miejsce ZS Tymbark wygrał 2:1 z ZSP Mszana Dolna.

Organizatorem zawodów był ZPO - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa.

Końcowa kolejność:
1. I LO Limanowa, 2. ZS 1 Limanowa, 3. ZS Tymbark, 4. ZSP Mszana Dolna, 5.-6. ZSOiZ Limanowa i ZSTiO Limanowa, 7. ZS 1 Mszana Dolna.

I LO Limanowa: Małgorzata Bieda, Anna Dudek, Andrea Filipek, Anna Florek, Maria Jawor, Aleksandra Juszkiewicz, Justyna Karaczyn, Karolina Kuna, Joanna Lechowicz, Klaudia Pach, Kinga Sędzik, Katarzyna Sławek, Anna Tobiasz, Magdalena Twaróg, opiekun: Krystyna Wójtowicz.

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska