https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Skała. Spacerował wieczorową porą z narkotykami. 22-latek został zatrzymany za posiadanie marihuany

Barbara Ciryt
Fot. Archiwum
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skale zatrzymali 22-letniego mieszkańca Skały za posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli przy nim 10 gram marihuany.

Funkcjonariusze w godzinach wieczornych napotkali na ulicy znanego im 22- latka. Mieli podejrzenia, że spacerowicz może posiadać środki odurzające. Ponadto dostrzegli jego nerwową reakcję na widok radiowozu. Policjanci postanowili go sprawdzić.

W trakcie legitymowania mężczyzna nadal zachowywał się podejrzanie i nerwowo. Okazało się, że był w stanie silnego upojenia alkoholowego. Za gumką od spodni miał schowane zawiniątko z marihuaną.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali posiadacza narkotyków i po wykonaniu niezbędnych czynności, przewieźli go do policyjnego aresztu. Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, 22-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ KONIECZNIE:

WIDEO: Mówimy po krakosku - odcinek 8. Czym określamy słowo Fiakier?

Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska