https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szyce. Znaleziono ciało starszej kobiety. Czy zmarła z zimna?

Barbara Ciryt
Do tragicznego zdarzenia doszło w Szycach w gminie Wielka Wieś. Rankiem znaleziono ciało kobiety. Niektórzy twierdzą, że zmarła z wychłodzenia, bo została znaleziona na zewnątrz, poza domem.

- Policjanci otrzymali dziś rano zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety. Pojechali na miejsce, ale okazało się, że członek rodziny już znalazł jej ciało niedaleko domu - informuje asp. Barbara Szczerba.

Przyczyny zgonu nie są jeszcze znane. To miała wykazać sekcja zwłok. Z dalszych dochodzeń jednak zrezygnowano, bo są informacje, że zmarła z przyczyn naturalnych.

Jednak pojawiają się przypuszczenia, że przyczyną śmierci starszej pani mogło być wychłodzenie organizmu.

WIDEO: "Cukrzyca jest epidemią XXI w. Bez świadomości, jak jej zapobiegać, nie będzie zdrowego społeczeństwa"

Źródło: Agencja TVN

Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska