Tak dawniej wyglądała droga Kraków - Tarnów [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  • Gazeta Krakowska

red

W 2012 roku otwarto odcinek A4 z Szarowa do Tarnowa. Teraz kierowcy samochodów osobowych już mogą cieszyć się ze zdecydowanie wygodniejszej drogi. A jak przed wojną jeździło się między Krakowem a Tarnowem? Jak powstawała przedwojenna droga Kraków - Lwów? Zobaczcie na archiwalnych zdjęciach!

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.09.2017, 09:12

...wygląda jakby Łapczyca,..no nie? :)

10.09.2017, 13:29

To dzięki takim drogom Niemcy potrzebowali tyle czasu żeby zająć Polskę w 1939. We Francji mieli porządne drogi i poszło im znacznie szybciej. ( Z całym szacunkiem dla polskich, bohaterskich żołnierzy.)

03.12.2012, 21:30

w w w . youtube.com/watch?v=nsfqYGKopV4

02.12.2012, 13:35

dla ciekawostki na wszystkich znakach założyli już napis PŁATNA A4 by uświadomić jaki z WAS plebs i psychologicznie tępić, pojeździjcie sobie za free przez roczek haaahaaahaaaa

02.12.2012, 02:19

jak na 1 zdj to przeciez dalej drogi w krakowie tak wygladaja niczym sie nie rozni.

30.11.2012, 18:28

Wreszcie wymęczyli ten odcinek do Tarnowa. Wprawdzie na Euro miała być autostrada do Lwowa, ale i tak długi zaciągnięte na ostatnie inwestycje będziemy pewnie spłacać ze 100 lat :-(

30.11.2012, 12:31

Trasę znam, widzę że niewiele się zmieniło :D

30.11.2012, 12:03

nawet kuniem

30.11.2012, 11:19

Chwalić się za bardzo nie ma czym. Tu niezależnie czy to furmanka, czy dreamliner , wciąz panuje średniowiecze.

29.11.2012, 19:20

co wy byście zrobili bez NAC i jego archiwum? Te zdjęcia już od dawna są online.