Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
"Gazeta Krakowska" na Twitterze i Google+
Tarnów dziękuje wybitnemu naukowcowi [ZDJĘCIA]
Michał Gąciarz
W sobotę 31 maja odbyło się spotkanie z wybitnym naukowcem, Kawalerem Orderu Orła Białego ks. prof. Michałem Hellerem. Uroczystość była również okazją do podziękowania za promowanie Tarnowa na arenie międzynarodowej.
Podaj powód zgłoszenia
r
co chcecie od Światłowskiego, przecież zmienił adidasy na półbuty.
j
Światłowski jak zwykle w jeansach i pomiętej marynarce bez krawata, to z okazji gratulacji tak wybitnemu naukowcowi (nie ma się co dziwić, Wardzały kolega)
e
nawet taką okazję PO usiłuje wykorzystać do własnej promocji, tak jakby to oni stworzyli wielkość ks Michała Hellera. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie nr 2 gdzie ta POwska stonka z prof. Wardzałą na czele rozsiadła się przed prof Hellerem.