Tercet młodych judoków Wisły Kraków na podium Pucharu Polski

Archiwum sekcji judo Wisły Kraków
Trzy medale (złoty i dwa brązowe) zdobyli judocy Wisły Kraków w Pucharze Polski juniorów młodszych, który odbył się w Poznaniu.

Na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Tylek (kat. 55 kg), a na najniższym – Kamil Gwóźdź (kat. 6o kg) i Kacper Gabor (kat. 46 kg).

Siódme miejsce zajął Albin Kocioł (kat. 66 kg). Pozostali wiślacy – Maciej Adamczyk, Oskar Gabor i Mateusz Kukułka – odpadli w eliminacjach.

Turniej miał charakter otwarty, międzynarodowy. Wzięło w nim udział ponad 400 zawodników z Polski, Ukrainy, Niemiec i Francji.

Materiał oryginalny: Tercet młodych judoków Wisły Kraków na podium Pucharu Polski - Dziennik Polski