Top Model 2018: Pomyłka podczas podawania wyników! To wielka wpadka TVN. Podczas ogłaszania trzeciego miejsca w finale Top Model 7 było niezłe zamieszanie. Joanna Krupa zobaczyła inne zdjęcia niż telewidzowie. Kto wygrał FINAŁ TOP MODEL 7? Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki czy Anna Markowska?

Finał Top Model 2018: Kto został najlepszym modelem w Polsce?

Finaliści Top Model 2018 pochodzą z Małopolski. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Top Model 2018: Pomyłka podczas podawania wyników! Kto wygrał FINAŁ TOP MODEL 7? Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki czy Anna Markowska

Top Model 2018: Ogromna wpadka w programie na żywo. Kiedy Joanna Krupa miała ogłosić, kto spośród trójki zajmuje trzecie miejsce, a kto dalej walczy w programie, na ekranie (który widzieli telewidzowie TVN) pojawiło się zdjęcie Kasi i Huberta, a prowadząca ogłosiła, że show opuszcza Ania. Skołowana Joanna Krupa zaczęła jednak "mieszać" ponieważ jej ukazał się inny zestaw zdjęć. Joanna Krupa zobaczyła zdjęcia Huberta i Ani. Ostatecznie, najwcześniej z programu odpadła Anna Markowska, która zajęła trzecie miejsce w finale TOP MODEL 7. Kto wygrał finał?

- O Jezus sorry, kochanie odpadasz - powiedziała prowadząca Joanna Krupa po tym, gdy wysłuchała, co reżyser mówi jej do słuchawki.

Osoba odpowiedzialna za załadowanie zdjęć na ekrany się pomyliła, po prostu. Na ekranie który widziała Krupa faktycznie była na początku Ania, stąd jej pomyłka bo to było to co ona widziała. Jednak na tych dużych ekranach od początku widać Kasie. - czytamy na Twitterze

Finał Top Model sezon 7 - wyniki, kto wygrał?

W finale Top Model znalazła się trójka najlepszych uczestników: Katarzyna Szklarczyk z małopolskiego Bukowna, Ania Markowska z Krakowa oraz Hubert Gromadzki z Podkarpacia. Kto wygrał?

FINAŁ Top Model - WYNIKI

MIEJSCE 1: Katarzyna Szklarczyk
Kim jest Katarzyna Szklarczyk, finalistka 7. edycji Top Model 2018?
miejsce 2: Hubert Gromadzki
Kim jest Hubert Gromadzki, finalista 7. edycji Top Model 2018?
miejsce 3: Anna Markowska
Kim jest Anna Markowska, finalistka 7. edycji Top Model 2018?

Top Model 2018: Kto wygrał finał Top Model 7. Anna Markowska, Hubert Gromadzki czy Kasia Szklarczyk TOP MODEL 2018 FINAŁ WYNIKI

Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzyły śpiewające na żywo gwiazdy - wystąpili Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox. Wydarzenie, jak w poprzednich edycjach poprowadziła Joanna Krupa i Michał Piróg.

W finałowym odcinku na żywo, trójka uczestników zawalczyła o wygraną w programie. Zwycięzca otrzymał kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z najbardziej popularnych magazynów.

Odcinek finałowy to prawdziwe modowe show! Widzowie mogli zobaczyć uczestników w trzech pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki i Brzozowski.

Widzowie, w głosowaniu smsowym, wyłonili zwycięzcę Top Model 7!

KONIECZNIE SPRAWDŹ: