Udany występ dwóch młodych tarnowskich kartingowców we Włoszech

FB Kajetan Gawron
Karting. Bardzo udany występ na włoskich torach zaliczyli dwaj młodzi zawodnicy klubu TTSK K-TEAM Tarnów.

W Adrii odbyła się II runda Rok Cup Italia 2018, gdzie Kajetan Gawron w kategorii Mini był trzeci, a Gabriel Łukasiewicz w kategorii Junior czwarty.

Gawron w zwyciężył w kwalifikacjach, w biegu przedfinałowym po zaciętej walce przyjechał na drugiej pozycji, a w finale po pięknej i ostrej walce oraz małym incydencie na torze był szósty. Ostatecznie całe zawody zakończył na najniższym stopniu podium.

Łukasiewicz w kwalifikacjach zajął dziesiątą pozycję, w biegu przedfinałowym po ładnej walce awansował na siódmą pozycję, a finał i całe zawody zakończył na czwartym miejscu.

W IV rundzie WSK Super Master Serie w Sarno wystąpił inny tarnowianin Marcel Kuc. W kwalifikacjach był dopiero 34. Po kolejnych wyścigach awansował na 25. pozycję, ale w półfinale po incydencie na torze nie ukończył wyścigu.

Materiał oryginalny: Udany występ dwóch młodych tarnowskich kartingowców we Włoszech - Dziennik Polski