https://gazetakrakowska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uwaga kierowcy na utrudnienia na DK 94 trwa cząstkowy remont nawierzchni na odcinku Modlnica-Sławków. Utrudnienia potrwają do 5 czerwca

PD
Remont DK 94 w Olkuszu na wiadukcie przy skrzyżowaniu z ul. K.K. Wielkiego.
Remont DK 94 w Olkuszu na wiadukcie przy skrzyżowaniu z ul. K.K. Wielkiego. Patrycja Dziadosz
Od poniedziałku kierowcy podróżujący DK 94 na odcinku Modlnica-Sławków powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu. W związku z prowadzonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad cząstkowym remontem nawierzchni, będą występować zawężania prawego lub lewego pasa ruchu w zależności od miejsca prowadzenia robót.

Inwestycja polega na uzupełnianiu uszkodzonych fragmentów nawierzchni

Dziś i jutro prace będą wykonywane w różnych miejscach DK 94, w Olkuszu.

W tracie robót mogą wystąpić utrudnienia : zwężenia prawo lub lewostronne w zależności od miejsca prowadzonych robót, a także okresowo wprowadza się ruch wahadłowy sterowany ręcznie i graniczenie prędkości do 50 lub 60 km/h. Prace prowadzone są w godz. 9:00-19:00.

Planowane prace mają zostać wykonane do 5 czerwca. Jednak ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne tj. deszcze mogą się one wydłużyć na kolejne dni.

FLESZ - życie w europarlamencie. Ile zarabiają i jak żyją europosłowie?

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Motoryzacja

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na gazetakrakowska.pl Gazeta Krakowska