Dzień Edukacji Narodowej w Olkuszu
Tegoroczne uroczystości rozpoczęły się od przemówienia dyrektorki I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu, Ireny Majdy. Dyrektorka przywitała przybyłych gości, nauczycieli oraz uczniów a następnie wygłosiła okolicznościowe przemówienie.
- Dzień Edukacji Narodowej to czas, kiedy możemy zastanowić się nad pracą wszystkich osób związanych z oświatą, czyli: nauczycieli, pracowników administracji i pracowników obsługi. Jest to także czas by okazać wdzięczność wszystkim tym którzy pracują dla naszej młodzieży a nie jest to praca łatwa. Jest to praca pełna trudów i poświęcenia - mówiła dyrektorka I LO w Olkuszu, Irena Majda
Po przemówieniu odbyło się wręczenie nagród dla szczególnie zasłużonych nauczycieli. Wyróżnienia wręczyła dyrektorka, Iwona Majda wraz ze starostą olkuskim, Bogumiłem Sobczykiem.
Gdy część oficjalna dobiegła końca przyszedł czas na występy artystyczne w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego. Licealiści wygłosili cytaty znanych Polaków. Były także występy wokalne.
Bądź na bieżąco i obserwuj
- Powiat olkuski. Poznaj swojego dzielnicowego. Ta wiedza może się przydać
- Mieszkańcy nie mogą dojść do grobów. Ktoś zadba o olkuski cmentarz?
- Szokujące zdarzenie na przystanku. Mężczyzna onanizował się na oczach nastolatki
- Urokliwy staw z małą plażą pod Olkuszem. Wiedziałeś o tym miejscu? [ZDJĘCIA]
- TOP 10 miejsc w pobliżu Olkusza, w które warto iść na grzyby! [ZDJĘCIA]
- Dwa procesy w sprawie nielegalnego wysypiska w Kluczach [ZDJĘCIA]
FLESZ - Uwaga na oszustów w sieci!
