Największy problem trener Tomasz Kulawik ma obecnie z Cwetanem Genkowem. Przypomnijmy, że Bułgar uskarża się na uraz mięśniowy. Z tego powodu nie zagrał już w Chorzowie z Ruchem. W poniedziałek szkoleniowiec Wisły na temat Genkowa mówił: - Cwetan musi przejść jeszcze badanie USG. Najwcześniej w środę będziemy wiedzieli więcej na temat jego dyspozycji i tego, czy w ogóle będzie można brać go pod uwagę na mecz z Górnikiem.
Wszystko wskazuje na to, że Genkow w sobotę nie zagra. W środę nadal nie trenował i teraz pozostaje już tylko pytanie, czy zdoła się wyleczyć do kończącego rundę jesienną spotkania z Zagłębiem w Lubinie (8 grudnia).
Poza kontuzją Genkowa i urazami, które piłkarze (Arkadiusz Głowacki, Ivica Iliev) leczą już od dłuższego czasu, pozostali piłkarze Wisły są zdrowi. Tomasz Kulawik będzie miał zatem do dyspozycji podobny skład jak w Chorzowie. Plus Gordana Bunozę, który wraca do gry po kartkowej banicji.
Przedwojenny Lasek Wolski [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
Codziennie rano najświeższe informacje z Krakowa prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!